Anglijos bankas sujudino rinkas – Forex analitika 2018-05-11 d.

Ketvirtadienis rinkos dalyviams iš tikrųjų tapo „super-ketvirtadieniu“, svaras smarkiai atpigo po Carney „balandiškų“ komentarų, tačiau šuoliai vyko į abi puses. Kaip ir buvo tikėtąsi, Anglijos bankas nepakeitė palūkanų normos ir sumažino prognozes dėl infliacijos. Iš pradžių banko vadovas užsiminė, kad kėlimas lyg ir galimas šiais metais, jeigu nebus ekonominių šokų, tačiau vėliau buvo pasakyta, kad labiau tikėtinas kėlimas sekančiais metais.

Balsavimas dėl palūkanų išlaikymo įvyko su rezultatu 7-2. Priminsime, kad žiemą ir ankstyvą pavasarį investuotojai laukė greito palūkanų kėlimo iš Anglijos reguliatoriaus, tačau keletą savaičių atgal, D. Britanijos makroekonomikos statistika staigiai suprastėjo, ir rinkos lūkesčiai dėl palūkanų išgaravo.

Svaras pasiekė minimumus ties 1.3460, tačiau šiuo metu po truputį koreguojasi.

EURUSD

Valiutų pora EURUSD vėl išaugo aukščiau 1.1900.

Ketvirtadienį pora kilo iki 1.1950 po JAV infliacijos statistikos (CPI) paskelbimo, kuri buvo prastesnė nei laukta. Tačiau doleris vėliau atnaujino augimą, kadangi infliacija išliko aukščiau FRS tikslinio lygio. Pora nukrito link 1.1880,  vėliau vėl išaugo aukščiau 1.1900 ties Europos sesijos uždarymu.

Bendrai, 10-metų JAV iždo obligacijos ir dolerio indeksas ketvirtadienį prekiaujami nestabiliai dėl rinkos žaidėjai infliacijos statistikos vertinimo.

Pasipriešinimas: 1.1950 (psichologinis lygis) ir 1.2000 (50 SMA H4 laiko intervale), Palaikymas: 1.1900 ir 1.1850 (psichologiniai lygiai).

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

Print Friendly, PDF & Email