Doleris bandys reabilituotis – Forex rinkos naujienos 2018-01-30 d.

Šią savaitę laukiama daug ekonominių naujienų ir politinių įvykių, svarbių JAV doleriui. Pirmadienį JAV valiuta brangsta artėjant Donaldo Trumpo pasirodymui Kongrese, FOMC posėdžiui ir dėl JAV darbo rinkos statistikos (Non Farm Payrolls).

Dolerio kursas euro atžvilgiu pirmadienio sesijose nuolat didėjo ir bando atsistatyti  . žemiau ketvirtadienio minimumų. Dieną doleris buvo atgavęs daugiau nei 50% ankstesnės prekybos savaitės nuostolių.

Šios savaitės ekonominis kalendorius yra gausus svarbių naujienų dėl JAV valiutos ir kitos statistikos. Šiandien publikuoti duomenys apie JAV asmenines pajamas ir išlaidas gruodžio mėn. išėjo šiek tiek geresni už prognozuojamus skaičiavimus. Trečiadienį, 21:00 val.  rinkos dalyviai lauks svarbaus įvykio – FED posėdžio (FOMC) dėl palūkanų normos svarstymo, taip pat Monetarinės politikos ataskaitos. Penktadienį rinkos dalyviams bus pateikta JAV darbo rinkos ataskaita už sausio mėn. Šių naujienų lūkesčiai yra teigiami ir suteikia doleriui galimybę atsigauti.

Antradienį rinkos dalyviai taip pat lauks ir politinių naujienų iš JAV. Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas su metine kalba „Apie šalies būklę“ kreipsis į Kongresą. Bus aptartos tokios temos kaip prekyba, ekonomika, imigracija, nacionalinis saugumas ir infrastruktūra. Dėmesys šiai kalbai yra didelis dėl to, kad didėja įtampa tarp JAV ir Europos Sąjungos dėl prekybos karo.

Praėjusį savaitgalį, duodamas interviu ITV, Donaldas Trumpas pabrėžė, kad jis „turi daug problemų su Europos Sąjunga“.

NZDUSD

Valiutų pora NZDUSD formuoja modelį Vidinis baras nuo pasipriešinimo lygio 0.73500. Gali būti, kad dabartinė konsolidacija ties šiuo lygiu sukels korekciją, kadangi bulių trendas praktiškai jos neturėjo.

EURJPY

Valiutų pora EURJPY formuoja nedidelį Pin-baro modelį, su atrama nuo 134.66 lygio. Kadangi kaina šiuo metu juda diapazone 136.00 – 134.66, tikėtina, kad kaina grįš link viršutinės diapazono ribos. Bendras trendas išlieka į viršų.

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

Print Friendly, PDF & Email