Dudley įkvepė nusilpusį dolerį

Antradienį rinka sutartinai pardavinėjo JAV dolerį, po to, kai buvo paskelbta prasta JAV infliacijos statistika: vartotojų kainos liepą išaugo 0.8%, nors analitikai prognozavo 0%. Bazinė infliacija liepą sudarė 0.1%, kai prognozės sudarė 0.2%. Infliacijos ataskaita išprovokavo USD pardavimus.

Tačiau Wiljamas Dudley, Niujorko FRB vadovas, sulaužė spekuliantų žaidimą savo guviais komentarais apie ekonomiką ir procentines palūkanas. Dudley pareiškė, kad palūkanų kilimas rugsėjo mėnesį yra visai įmanomas, kadangi JAV ekonomika lėtai, bet užtikrintai juda reikiama linkmė ir palūkanų kėlimas bus būtinas dalykas. „Užimtumas ir pelningumo tempai yra aukšti“, pareiškė valdininkas. Dudley mano, kad kol kas, tiesa, anksti kalbėti apie reikiamą infliacijos lygį. Dudley pažymėjo, kad trumpalaikės rizikos dėl Brexit sumažėjo. Taip pat bankininkas pareiškė, kad prezidento rinkimai FRS sprendimui įtakos neturės.

Po bankininko komentarų, valiutų pora EUR/USD koregavosi 0.8%, nuo 1.1322 maksimumų (dabartinis pasipriešinimas) iki 1.1260/50, kur surado palaikymą šioje vietoje. Jei porai pavyks baigti dieną aukščiau 1.1250, poros dinamika gali išlikti pozityvi ir kursas gali kilti pagal trendą toliau.

EURUSDDaily

 

Print Friendly, PDF & Email