ECB pradeda ruošti rinkas savo retorikos pasikeitimui pirmajame pusmetyje – Forex analitika 2018-02-23 d.

Europos centrinio bando valdininkai nusprendė, kad sausio mėnesį keisti retoriką dar anksti, todėl rinkos žaidėjai išlieka varginančio laukimo fazėje.

Iš pradžių, po ECB protokolo publikacijos euras nukrito, tačiau greitai apsisuko, atkovodamas 1.23 teritoriją. Dokumentas parodė, kad keletas valdininkų yra pasiruošę atsisakyti tęsti obligacijų pirkimo programą, jei prireiktų. Tačiau, toks retorikos pasikeitimas dar nėra garantuotas ir priklausys nuo progreso inlfiacijos fronte.

Nevienareikšmiška euro reakcija signalizuoja apie investuotojų nervigumą ir jautrumą dėl ECB komentarų. Einamoji obligacijų programa baigiasi po septynių mėnesių, ir dabar Europos monetarinė valdžia turi apsispręsti, kokį žingsnį priimti netolimoje ateityje ir kaip tam paruošti rinkas.


Kitos naujienos:

  • Auksas sustiprėjo +$4.55 arba 0.34% iki $1329 dėka susilpnėjusio dolerio;
  • Bitkoinas nukrito $232 ties $10,050;
  • Pagrindiniai JAV indeksai aktyviai augo; Dow jau gerokai viršijo svarbų 25000 lygį.
  • JPY šiandien tapo rinkos lyderiu, o CAD – pagrindiniu autsaideriu, nukentėjusiu dėl silpnos Kanados mažmeninių pardavimų statistikos.
  • JAV doleris taip pat prekiaujamas žemyn, sugebėdamas tik šiek tiek sustiprėti prieš kanadietį.

USDJPY

Valiutų pora USDJPY sutiko rimtą pasipriešinimą ties 107.760 lygiu, nuo kurio buvo užtikrintai pardavinėjama. Dabar, meškos turi visus šansus pakartotinai atakuoti 106 lygį ir atnaujintį krintantį trendą.

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

Print Friendly, PDF & Email