Rodyti pranešimus - Doni

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Doni

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9]
121
Naujokams / Ats: Pagalba naujokams
« Įrašytas: Balandžio 26, 2016, 08:05:40 pm »
Na ten kur yra sudėtinga dviprasmiška situacija ir neprekiauji. Pasipriešinimo ir palaikymo lygių reikėtų dar 0,97500 čia kaip pasipriešinimas yra labiau į pardavimus manau reikėtų žiūrėti

122
Naujokams / Ats: Pagalba naujokams
« Įrašytas: Balandžio 24, 2016, 03:39:06 pm »
Turiu klausimą dėl pagrindinio puslapio. Forume yra "Žiūrėti naujausius forumo įrašus", o pagrindiniame to nėra pastebėjau, kad kai kurie straipsniai yra atnaujinami ar kartais būna komentuojami, gal kas žinot būdą kaip visa tai būtų galima matyti? Pvž. senuose straipsniuose užduotus klausimus komentarų skiltyje.

123
Bendrieji klausimai / Ats: Dėl prekybos per naujienas
« Įrašytas: Balandžio 19, 2016, 10:01:35 am »
Labas
Pagrindinė problema per naujienų prekybą yra ta, kad jeigu rinkai būna paskelbtas netikėtas sprendimas pvž. ECB kai paskelbė 0% palūkanas rinka tampa labai volatili spredas išauga labai stipriai būna kad ir 10 kartų didesnis negu įprastai $-), tada jau gali būti neaišku kur čia ta valiuta sustos =^-^=. O šiaip į kainą dažniausiai jau būna įskaičiuota "forecast" - prognuozuojama kaina, tai gali tik uždirbti iš to jeigu pagal savo analizę pagrįstai gali manyti, jog įvertinimas netikslus ir nustatai, kad tai yra blogesni ar geresni rezultatai. O praslydimas labiau tikėtinas anksčiau paminėtu atvėju.

124
Nelabai supratau tos apklausos :-? Fundamentika ir FA (gal turėjot omenyje TA - techninė analizė)?

125
Bendrieji klausimai / Ats: Skaitytojų apklausa
« Įrašytas: Vasario 29, 2016, 07:04:08 pm »
Gana įdomu manau būtų apie fundamentalią analizę, kaip interpretuoti rezultatus iš ekonominio kalendoriaus http://www.forexfactory.com/calendar.php ir kokius papildomus naujienų šaltinius verta skaityti:)

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9]