Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Mykolas

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 30
31
Indikatoriai / Indikatorius "123PatternsV6"
« Įrašytas: Rugpjūčio 16, 2018, 11:18:08 pm »
Indikatoriaus pavadinimas: "123PatternsV6"

Aprašymas: Indikatorius, nustatantis Price Action modelį "123".

Plačiau: http://spekuliantas.com/price-action-paternas-123-praturtink-savo-treiderio-bagaza-efektyviu-modeliu/

32
Interaktyvi prekyba / Ats: $1000 to $50000 per 200 dienu issukis
« Įrašytas: Rugpjūčio 16, 2018, 11:09:29 pm »
Sveiki, na ką gi - pradedu šį žygį. Laukiami visi, o štai ir pirmoji įžanginė mano prekybinė diena. Nuvilsiu tuos, kurie tikisi pamatyti valiutų porų grafikų - dėja, bet šiuo metu prekiauju akcijų rinkoje.

Šiandienos meniu:
URI (United Rentals, Inc.) paslaugų sektorius, nuomos ir lizingo industrija
XPO (XPO Logistics, Inc.) paslaugų sektorius, siuntų/krovinių industrija
CXO (Concho Resources Inc.) žaliavų sektorius, naftos ir dujų produkcijos išgavimo ir paieškos industrija
FANG (Diamondback Energy, Inc.) žaliavų sektorius, nepriklausoma naftos ir dujų industrija

Akivaizdu, kad tai dvi poros iš to paties sektoriaus, net nepastebėjęs šio dėsnio, kuris beje „hedžina“ mano pozicijų riziką, nustačiau esminį pasikartojantį elementą, kuris šiuo atveju atpirko lūkesčius.
Dienos rezultatas: Po atostogų norėjosi pamažu įsivažiuoti, todėl tik tokios apimtys – 30 akcijų. Net ir to užteko pirminiam tikslui pasiekti.  +32$ ir 1,50$ sumokėtų komisinių mokesčių. Visų pozicijų naudota perkamoji galia 3899$.  Taigi dienos rezultatas +0.8%. Gi neskaičiuosi to, kad sąskaitoje 500$, uždirbau 32$ reiškiasi 6,4%.... Taip tiesiog neteisinga… Didžiausias nusivylimas su FANG akcija, kurios pozicijos negavau dėl nepalankaus man spredo svyravimo. Kadangi kainų skirtumas tarp pirkėjų ir pardavėjų buvo apie 9 centus, tai stojau į eilę nenorėdamas permokėti, taip ir likau kaboti, be pozicijos kuri mano šios dienos pelną būtų padidinusi daugmaž 60% iki ~52$.
Viliuosi, kad šis pristatymas paskatins ir Jus sudalyvautiP.S. CXO mano įėjimas per gražų pin-baro modelį H1 :)

Signalai prekybai tik pagal techninę analizę? Akcijoms kiek domėjausi LABAI svarbu tų kompanijų žinios ir statistika..

33
Prekybos sistemos / Prekybos strategija "Stairstep Breakout System"
« Įrašytas: Liepos 30, 2018, 12:37:24 pm »
Strategijos pavadinimas: "Stairstep Breakout System"
Valiutų poros: universali
Laiko intervalas: M15-D1
Prekybos laikas: visą parą

Aprašymas: Mes žinome, kad rinkoje vyksta tendencijos (trendai). Dauguma prekybos sistemų yra skirtos jų gaudymui. Taip pat yra ramybės periodų, kai rinkoje nieko nevyksta. Visi mes juos žinome - tai vienas iš pavojingiausių prekiautojo laikotarpių, nes tai yra vieta, kurioje susidaro didžiausias klaidingų signalų skaičius. Pagal šią strategiją, atvirkščiai, mes ieškome tokių vietų, kai rinkoje nieko nevyksta, ty suformuojama konsolidavimo zona (fletas).Konsolidacijos zonos atsiradimo priežastis yra panaši į "Inside Bar" atsiradimo priežastis. Paprastai "Stairstep Breakout" sistemos strategijos principas yra labai panašus į šį "Price Action" modelį, kaip sako pats strategijos autorius. Fletas susidaro per pirkėjų ir pardavėjų laikinojo kainos susitarimo - tarp bulių ir meškų kovų. Tačiau, kadangi toks karas niekada nesustoja, anksčiau ar vėliau viena šalis laimės, o tai sukels kai kuriuos judesius. Per tokią"kovą" galime įeiti į rinką ir laikytis įprastos tendencijos, įeiti anksčiau arba palaukti, kol viena šalis laimės.

Pirmasis dalykas, kurį mes darome, tai laukiame, kol bus formuojamos tos pačios konsolidacijos zonos - "dežutės". Verta atkreipti dėmesį į pačios zonos formą. Kuo siauresnė ir ilgesnė yra konsolidavimo zona, tuo bus stipresnis išėjimas iš jos, kas mus ir domina. Pavyzdžiui, M15 laiko intervale, jos ilgis turėtų būti 20 barų ar daugiau, H1 atveju gali pakakti ir 10. Normalus konsolidacijos aukštis yra maždaug dvi vidutinės žvakės.

Prekybos taisyklės:

Į rinką įeiname ant konsolidavimo zonos + buferio pramušimo. Tai yra, pramušimas turi būti ne pačios "dežutės" ribos, o buferinės zonos ribos. Tokiu būdu, mes laukiame dviejų žvakių uždarymo už buferio ribų, kad signalas būtų patvirtintas. Į rinką įeiname arba atidėtu orderiu, arba iš karto, jeigu nuolat sekame grafiką. Vienoje konsolidacijos zonoje įeiname daugiausiai du kartus, o geriau vieną kart. Jeigu prekyba nevyksta - laukiame sekančios konsolidacijos.

Stop-loss ir Take-profit:
TP visada turi būti didesnis už SL (nors 10%) – stengiamės to laikytis. SL galima statyti ties atvirkštine konsolidacijos zonos puse. TP, atitinkamai, lygus "dežutės" dydžiui + dar keletas punktų.

Taip pat galima naudoti fiksuotus SL ir TP. Oranžiniai užrašai ant grafiko - tai punktų kiekis, kuriuos kaina nuėjo po pramušimo. Naudojant fiksuotus lygius, galima orientuotis į jų reikšmes. Dar, kaip orientyrą galima naudoti palaikymo/pasipriešinimo lygius. Ir, galų gale, galima įjungti indikatorių, kuris parodys pelno fiksavimo vietas (ShowTPLevels).

Screeshotai:
34
Indikatoriai / Indikatorius CSS
« Įrašytas: Liepos 30, 2018, 12:05:55 pm »
Indikatoriaus pavadinimas: "CSS"

Aprašymas: Indikatorius lygina kiekvienos valiutos jėgą atskirai, santykyje su visomis kitomis. Pavyzdžiui, jei matuojama svaro jėga, yra matuojamos visos poros su svaru: GBPAUD, GBPCAD, GBPCHF, GBPJPY, GBPUSD, GBPNZD, EURGBP. Gauta suma yra dalinama iš porų kiekio ir mes gauname vidutinę GBP jėgos reikšmę.Tokiu pat principu, skaičiuojamos ir kitos valiutos

Be to, skaičiavimuose yra naudojamas indikatoriaus TMA algoritmas. CSS nustato impulso jėgą pagal TMA linijos kampo nuokrypį. Teigiama kampo reikšmė reiškia, kad kainos juda į viršų, neigiama – žemyn. Priklausomai nuo kampo dydžio, CSS nustato impulso stiprumą. T.y. kuo statesnis kampas – tuo stipresnis kainos impulsas. Nulinis kampo nuokrypis reiškia, kad ryškaus judėjimo rinkoje nėra. Kadangi indikatorius rodo valiutų jėgą, linijų apsisukimas reiškia tik jų kilimo sumažėjimą, tačiau ne tendencijos pasikeitimą. T.y., jeigu kampas yra didesnis negu nulis ir auga, reiškia, kainos augimas greitis didėja. Indikatoriaus apsisukimas ir judėjimas atgal link nulinės zonos, priešingai, rodo kilimo greičio sumažėjimą. CSS nenaudoja kampų nuokrypių tiesiogiai, o performuluoja juos savo algoritmo pagalba, kadangi vidutinės TMA reikšmės labai sulėtina indikatoriaus reakciją. Todėl, skirtingai nei TMA, indikatorius CSS daug greičiau reaguoja į kainos pasikeitimus.

Plačiau: http://spekuliantas.com/indikatorius-css-valiutu-jegos-panaudojimas-savo-strategijoje/

35
Indikatoriai / Binarinių opcionų strategijų testeris "BO simulator"
« Įrašytas: Liepos 30, 2018, 11:51:43 am »
Indikatoriaus pavadinimas: "BO simulator"

Aprašymas: binarinių opcionų strategijų testeris BO simulator – tai prekybinis treniruoklis, suprogramuotas terminalui Metatrader 4, kaip indikatorius. Paleisdami jį, kaip indikatorių, MT4 testavimo režime, mes galime sudarinėti sandorius istorijoje, simuliuodami realią prekybą.

Plačiau: http://spekuliantas.com/kaip-testuoti-binariniu-opcionu-strategijas-istorijoje/

36
Prekybos sistemos / Prekybos sistema binariniams opcionams "Ping Pong"
« Įrašytas: Liepos 23, 2018, 01:53:49 pm »
Strategijos pavadinimas: "PingPong"
Valiutų poros: universali
Laiko intervalas: M15, M30, H1
Ekspiracijos laikas: 10 minučių
Opciono tipas: binarinis opcionas
Prekybos laikas: visą parą (pagal signalus)

Aprašymas: Strategijos idėja ir pagrindas yra Spirmeno koreliacijos indikatorius, tiksliau, labiau pažengusi jo modifikacija. Signalas nustatomas pagal dviejų indikatorių persikirtimus su skirtingais skaičiavimo periodais. Indikatorius nustato lokalius palaikymo ir pasipriešinimo lygius ir parodo juos grafike.

Strategijos taisyklės:

Taisyklės opcionui "Touch":

   1. Įsitikinkite, kad opciono įvykdymo kaina yra ne didesniu atstumu, kaip 15-30 punktų į apsisukimo pusę, parodytą strelytės;

   2. Signalo patvirtinimui, Spirmeno koreliacijos linijos turi būti perpardavimo arba perpirkimo zonoje;

   3. Pirkite opcioną po signalo atsiradimo (strėlytės grafike).


Taisyklės opcionui "No touch":

   1. Kaina apsisuko nuo reikšmingo lygio ir atsirado signalas (strėlytė);

   2. Opciono įvykdymo kaina yra aukščiau pasipriešinimo lygio arba žemiau palaikymo lygio.

Screeshotai:

37
Indikatoriai / Indikatorius TDI
« Įrašytas: Liepos 23, 2018, 01:34:17 pm »
Indikatoriaus pavadinimas: "TDI"

Aprašymas: Indikatorius TDI yra sukurtas klasikinio indikatoriaus RSI pagrindu, kuris nustato einamojo trendo jėgą, arba, kitais žodžiais, kainos pasikeitimo greitį. Linijų apvalinimui yra taikomas slankiųjų vidurkių algoritmas, o judėjimo amplitudės vertinimui naudojamos Bolindžerio juostos. Dėka tokios kompleksinio metodo, vienas indikatorius TDI gali būti naudojamas kaip pilnavertė prekybos sistema.

Plačiau: http://spekuliantas.com/indikatorius-tdi-instrumentas-apie-kuri-daug-kalbama/

38
Indikatoriai / Inside Bar Setup
« Įrašytas: Liepos 23, 2018, 01:27:49 pm »
Indikatoriaus pavadinimas: "Inside Bar Setup"

Aprašymas: Vidino baro modelis nėra pats lengviausias instrumentas naujokams, kadangi egzistuoja daugybė jo interpretacijų grafike – neretai naujokai mato Vidinį barą ten, kur jo nėra. Bet kokiu atveju, jeigu bandote prekiauti pagal Price Action, indikatorius InsideBarSetup sutaupys Jums daug brangaus laiko. Be to, turėsite daug daugiau laiko reakcijai ir įėjimo apgalvojimui, o tai būtinai teigiamai atsilieps Jūsų prekybos pelningumui.

Plačiau: http://spekuliantas.com/geriausias-vidinio-baro-indikatorius/

39
Verti dėmesio EA / Ilan Refact 1.7
« Įrašytas: Liepos 05, 2018, 01:19:27 am »
Roboto pavadinimas: Ilan Refact 1.7
Metai: 2016
Valiutų poros: EURUSD, GBPUSD (pagrindinės), AUDUSD, EURJPY, AUDNZD, CADCHF (papildomos)
Laiko intervalas: М5
Prekybos laikas: Visą parą
Aprašymas: Ilar Refact 1.7 – plačiai žinomo Ilan roboto modifikacija, naudojanti tinklinę martingeilo strategiją. Robotas vienu metu perka ir parduoda, tačiau skirtingai nei robotas Forex Setka, tai daro viename instrumento grafike. Kaip ir visi Ilan šeimos robotai – sandorio atidarymui yra naudojami osciliatoriaus RSI rodikliai. Po roboto įdiegimo ir leidimo prekiauti, robotas iškart atidaro porą sandorių – pirkimui ir pardavimui.

40
Indikatoriai / Indikatorius "Contrast"
« Įrašytas: Liepos 05, 2018, 01:11:26 am »
Indikatoriaus pavadinimas: "Contrast"

Aprašymas: universalus instrumentas, tinkantis tiek skalpingui, tiek ir prekybai dieniniuose grafikuose. Pagrindinis indikatoriaus principas yra kontrasto nustatymas. Tai yra, nustatant esamą kainos judėjimą yra būtina lyginti jį su buvusiu. Toks metodas leidžia pagauti naujus judėjimus rinkoje, kurie su didele tikimybe turės tęsinį.

Plačiau: http://spekuliantas.com/indikatorius-contrast-geras-pagalbinis-irankis-skalpingui/

41
Verti dėmesio EA / Ats: neblogas Martins
« Įrašytas: Gegužės 28, 2018, 05:38:20 pm »
Dėkui, gal uždėsiu monitoringą vėliau.

42
Interaktyvi prekyba / Ats: Konkursas "Rizikos valdytojas"
« Įrašytas: Gegužės 17, 2018, 11:16:17 am »
Stengsimės konkursus kas ketvirtį organizuot :)

43
Interaktyvi prekyba / Ats: Konkursas "Rizikos valdytojas"
« Įrašytas: Gegužės 14, 2018, 06:34:30 pm »
Pirmiem trim prizininkam maikes ir suvenyrus išsiunčiau šiandien paštu.
Laukit ir gaudykit  :>

44
Interaktyvi prekyba / Ats: Konkursas "Rizikos valdytojas"
« Įrašytas: Gegužės 12, 2018, 10:13:39 am »
Konkurso rezultatai

1 vieta - Darius T.    2,78%   ok   
2 vieta - Artūras S.   2,54%   ok
Ernestas D. 1,37%   diskvalifikacija, tik 7 sandoriai
3 vieta - Gintautas Z.   1,31%   ok   
Irmina B.   1,13%   diskvalifikacija, tik 6 sandoriai, 3 neuždaryti
Marius S.    1,10%   diskvalifikacija, 3 neuždaryti
4 vieta - Darius Stanišauskas   0,98%   ok   
Valdas V.           0,53%   diskvalifikacija, tik 6 sandoriai, 2 neuždaryti
Evaldas J.           0,45%   diskvalifikacija, 2 neuždaryti, 1 atidėtas
5 vieta - Audrius Pelakauskas   0,21%   ok   

Nugalėtojams bus išsiųsti laiškai dėl prizų atsiėmimo.
Sveikiname!

45
Interaktyvi prekyba / Ats: Konkursas "Rizikos valdytojas"
« Įrašytas: Gegužės 10, 2018, 09:55:33 pm »
Dėmesio, kas dalyvauja konkurse!
Rytoj paskutinė konkurso diena, todėl prašau visų dalyvių nelaukti iki sesijos uždarymo ir uždaryti visus sandorius anksčiau, bent iki 23.00 val. pagal brokerio laiką ir įsitikinti, kad jūsų monitoringas yra atnaujintas.
Rezultatai bus vertinami pagal dalyvių MONITORINGUS!

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 30