Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - saidara

Puslapiai: 1 [2]
16
Interaktyvi prekyba / Ats: Price Action
« Įrašytas: Vasario 12, 2014, 08:00:44 am »
O as nepasiduosiu pin baro provokacijai ir dar neuzdarysiu pirkimo pozicijos :P gal gausiu per nosi,kad nepasitikiu juo ,bet nepabandes nesuzinosi :)

17
Humoras / Ats: Pradedam?
« Įrašytas: Sausio 05, 2014, 09:15:54 am »
Tikriausiai, daugelis užduoda klausimą : „ Kur dingsta pinigai ir kodėl jų nuolat stinga?“ Atsakymo iki šiol niekas nežino, tačiau į klausimą „Kaip uždirbti laaaaabai daug pinigų?“ Harvardo mokslininkai, matyt, jau turi atsakymą. Jis, pasirodo, iki banalybės paprastas!

Taigi, į klausimus:

1. Kaip uždirbti daug pinigų? ir
2. Kaip uždirbti tiek pinigų, kad jų būtų laaaabai daug?

…buvo pateikta begalė atsakymų. Pradėkime nuo pradžių. Visi žmonės skirtingi, ir pinigai pas juos „ateina“ skirtingais būdais. Kažkas verslą kuria ofšore, o kažkas investuoja savo šalyje..

Harvardo mokslininkai, išanalizavę duomenis apie tai, kokiu principu žmonės leidžia laiką, skirtą pinigų gavimui, respondentų atsakymus suskirstė į keturias grupes. Kiekviena žmonių grupė, kuri pasižymėjo vienodu laiko pavertimo į pinigus įpročiu buvo sutapatinta su tam tikru gyvūnu, kurio savybės (įpročiai) sutapo su žmonių pinigų gavimo įpročiais.

Ir štai pasaulinis reitingas.

Pirma grupė iš apačios – „Kurmiai“.Akli gyvūnai, nieko nematantys toliau už savo nosį, jie yra priversti gyventi po žeme ir minti tuo, kas papuola. Jeigu kurmį ištraukti į paviršių, jis tuoj pat pradės kasti žemę tam, kad tik grįžti atgal. Tačiau, šie gyvūnai gali visai neblogai už save kovoti, tačiau žalos taip pridaro nemažai..

Sukaupto kapitalo procentas prilygsta nuliui.

Kurmių gyvenimo šūkis: Išgerti, pamiegoti, pavalgyti, „stumti laiką“. Ilgalaikių tikslų paprasčiausiai nėra.

Finansiniai tikslai. Jų taip pat nėra.

Alkoholikai, narko-, žaidimo-, ir kiti –manai, dauguma pensininkų, soc.remtini, taip pat „kovotojai už idėją“ tokie kaip „kovotojai už teisybę“. Dauguma žmonių, kurie gyvenimą leidžia įkalinimo įstaigose arba nuolat palaiko tokį gyvenimo būdą taip priskiriama prie šios grupės.

Šiems žmonėms finansai – tai arba atsitiktinis uždarbis, arba soc.parama, kurios pakanka tik tam, kad nemirti badu. Atskiriamasis bruožas – visiškas nemokėjimas valdyti finansus bei visiškas finansinis neišprusimas.

Kurmiai sudaro apytiksliai 27% visos Žemės gyventojų.

Antrą nuo apačios grupę sudaro „Vištos“.Toks posakis kaip „Vištos smegenys“ jau nuo seno plačiai vartojamas tarp daugelio pasaulio tautų.

Sukaupto kapitalo procentas sudaro apytiksliai 5% viso pasaulio pinigų.

Gyvenimo šūkis: mažiau galvoti, dirbti ten, kur mažiau įsipareigojimų ir atsakomybės, greičiau išeiti į pensiją ir PAGALIAU pradėti gyventi. Visada vykdo kažkieno valią. Į klausimą : „Kam dirba“ patys sau negali pateikti atsakymą.

Finansiniai tikslai – apmokėti sąskaitas.

Tai „sistemos“ darbuotojai (valstybinės arba firmos), daro tai, kas liepiama. Dirba uoliai, tačiau bijo ilgalaikių tikslų, gyvena kitų žmonių išsakytomis mintimis ir garsiomis frazėmis, savo gyvenimą matuoja klausimu : „Ką žmonės pasakys?“.

Tokiai žmonių grupei finansai – tai darbo atlygis už konkrečiai praleistą darbe laiką ir nedideli bonusai už „gerą darbą“,t.y. kad jie dirbo pagal sistemą.

Dėmesio! Tokios „Vištos“ sudaro apie 60% visos Žemės gyventojų.

Taigi, 27% „Kurmių“ plius 60% „Vištų“ – tai beveik 87% visos Žemės gyventojų!!! Ir tik 5% sukaupto pasaulinio kapitalo.

Trečia iš apačios grupė, bet ne paskutinė – tai „Beždžionės“.Į šią grupę įeina tie, kas pasiekia pačią „viršūnę“. Bet kodėl „Beždžionės“?

Beždžionių būna skirtingų – tai ir lemūrai, ir makakos..ir tos, kurias vadina beždžionžmogiais. Rodos, viskas pas juos tvarkoje: ir protas, ir jėga, gan greitai mokosi naujų dalykų, tačiau..Kažko trūksta..Jie tiesiog greitai ir profesionaliai kopijuoja kitus..

Sukaupto kapitalo procentas apie 15%.

Gyvenimo šūkis: „Būti pirmu“. Jie detaliai ir garsiai kalba apie finansinius, karjeros ir kitus tikslus.
Gan tiksliai realizuoja pasirinktą strategiją, įveikdami visas aplinkybes ir save.

„Beždžionių“ grupei priskiriamos estrados žvaigždės, politikai, samdomi vadovai ir tie, kas pasiekia aukštumas sunkiai dirbdami. Šiems žmonėms sėkmė – tai iš anksto suplanuotų veiksmų grandis, kuri realizuojama per daugelį sunkaus darbo metų.

„Beždžionės“ sudaro apie 10% visos Žemės gyventojų.

Šių žmonių finansai – honorarai ir procentai nuo valdomų įmonių. Jie uždirba didelius (bet ne didžiulius) pinigus.

Taigi, 97 procentai Žemės gyventojų sukaupė 20% kapitalo. Tai kur likę 80%?
Likę 3% žmonių valdo net 80% pasaulinio kapitalo.

Harvardo mokslininkai juos pavadino „Katės“. Tai reitingo viršūnės grupė.Žmonės-katės daro tai, kas jiems patinka ir tai, kas jiems atrodo geriausia. Už tai jie gauna ne tik gerus – didžiulius pinigus! Juos vadinasi „pilkais kardinolais“ , jie nemėgsta būti pastebėtais, nemėgsta „išsišokti“, nors nuo jų kažkuria prasme priklauso viso pasaulio istorija. Tokie žmonės gyvena dėl savęs ir net nebando kam nors ką nors įrodinėti.

Jų gyvenimo šūkis: „Taisyklės sugalvotos kvailiams!”

Sukaupto kapitalo procentas sudaro apie 80% pasaulinio kapitalo.

Gyvenimo tikslai – kurti savo žaidimo taisykles ir toliau gyventi pagal jas taip, kaip pačiam norisi, o ne taip, kaip kažkam reikia.

Finansiniai tikslai: gauti pinigus dirbant tai, kas patinka. Ir kuo daugiau! Ir dar geriau kito rankomis!

„Kokia neteisybė! Išnaudotojai!“ – sušuks „Kurmiai“ ir „Vištos“.

„Kaip jiems tai pavyksta?“ – suks galvas „Beždžionės“.

Tik visi „normalūs žmonės“ pamiršta, kad pats sunkiausias darbas – tai būti pačiam savimi bet kuriose sąlygose. Nes toks triūsas apdovanojamas su kaupu.

Katės žino: viskas, ką jie daro su laiku bus nukopijuota, perdaryta, pabloginta…Bet vis tiek tai daro!

Tokie žmonės turi stulbinantį norą įgyvendinti visus nerealizuotus sumanymus. Viskas, ką „normalūs žmonės“ laiko „beprotybe“, „neperspektyvumu“ ir „nenaudingumu“, puikiai panaudojama ir sėkmingai realizuojama „Katėmis“ dėka jų nestandartinio mąstymo bei išradingumo.

Pavyzdys: bedarbė sekretorė, kuri neieškojo darbo, o vietoj to kūrė romaną apie berniuką-burtininką. Tai jau tikrai „Katė“, kuri „vaikščiojo pati sau“.

Ir štai – Džoan Rouling – pirmas pasaulyje rašytojas, kurio honorarai perkopė už milijardą dolerių!
Ir visa tai mūsų laikais, kai bet kurio autoriaus knygas gali parsisiųsti vienu failu. O ji paprasčiausiai net nesuko sau dėl to galvos! O kiek ji užsidirbtų „normaliam darbe“? Tiek, kad pakaktų sąskaitoms apmokėti.

Kiekviena „Katė“ – ryški asmenybė. Pasaulyje daugiau nėra nei Bilo Geitso, nei Uoreno Baffeto, Stivo Džobso bei kitų, kurie galbūt yra mažiau žinomi „Katės“ grupės atstovai.

Šitų žmonių gyvenimas – tai nuolatinė šventė, kuri pasireiškia mėgstamos veiklos vykdymu. Jų nekenčia „vargšai“ („Kurmiai“ ir „Vištos“), juos kopijuoja „Beždžionės“, o jie tiesiog gyvena ir į nieką nekreipia dėmesio. Jie nieko nesiklauso, tiki tik į save, klausydamiesi tik savo vidinio balso.
Būtent šis balsas ir leidžia jiems atsirasti tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

Šių žmonių finansai – tai pasyvios pajamos, kurias generuoja jų sukurti aktyvai.

Tokių žmonių mažiau negu 3 % visos Žemės gyventojų, bet būtent jie maitina likusius 97%!

Bet tai tik preliminari informacija.

Taigi, atsakymas į klausimą, pateiktą šio straipsnio antraštėje. Tiksliau, du atsakymai:

1. Jeigu norite uždirbti didelius pinigus, reikia nuolat ieškoti paties geriausio Jūsų rinkos nišose ir kopijuoti, modeliuoti, optimizuoti bei…gerinti tą geriausią.

2. Jeigu norite uždirbti daug pinigų, reikia nusispjauti į visus „sėkmės standartus“ bei pagaliau užsiimti VEIKLA, kuri Jums labai patinka. Arba keliomis veiklomis, jeigu tokių yra.

O jeigu Jūs iki šiol skundžiatės „gyvenimo neteisybe“, prisiminkite vieno garsiausio Harvardo Universiteto absolvento patarlę:

„ Tam, kas visą dieną praleidžia įstrigęs darbe, nėra laiko uždirbti pinigų“. Deividas Rokfejleris.

Beje, Rokfejlerių šeima valdo aktyvus, kurie įvertinti beveik 1 500 000 000 (pusantro trilijono) dolerių. Tai 2006m. duomenys. Tikriausiai, šiais metais daug daugiau, nežiūrint į jokias krizes.

O Jūs sakote: „Gyvenime nėra teisybės“! Dar kaip yra!

 ::)Puslapiai: 1 [2]