Konkursas "Robotų kovos"

Autorius Tema: Konkursas "Robotų kovos"  (Skaityta 7650 kartus)

leviticus1983

• Dažnas svečias
  • **
  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Ats: Konkursas "Robotų kovos"
« Atsakymas #60 Įrašytas: Kovo 22, 2018, 05:10:07 pm »
Gražų tinklą užmetė robotas :) Pirmas orderis vakar vidurdienį, o šiandien NY sesijai prasidėjus susisėmė demo pinigėliai į sąskaitą.

$DD buvo vienu metu minus 1011$  ~X(

Mykolas

• Administratorius
  • Finansų machinatorius
  • Įrašai: 442
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #61 Įrašytas: Kovo 24, 2018, 10:53:13 am »
NUGALĖTOJAI:

1. Audrius Pelakauskas, 2772.33 USD, https://www.myfxbook.com/members/Audirius/mt4-2401220/2444508
2. Julius Jonušas, 2622.73 USD, https://www.myfxbook.com/members/Leviticus1983/robot%C5%B3-kovos/2449476
3. Vytautas Bulvydas, 2551.47 USD
4. Darius Stanišauskas, 2232.62 USD
5. Evaldas Jakas, 1765.01 USD.

Sveikinu nugalėtojus! Kova vyko iš tiesų įspūdinga!
Nugalėtojams bus išsiųsti laiškai dėl prizų išmokėjimo.

Audrius

• Dažnas svečias
  • **
  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #62 Įrašytas: Kovo 24, 2018, 11:18:20 am »
labas.prekiavo bonifacijus su stipriu isikisimu,kartais atjungdavau sell kartais buy,martinas x2,stepus reguliavau pastoviai pagal situacija,nuo 100 iki 300 pipsu,jai matau kad stipriai juda didinu stepus,antradieni vos nesudegiau,tada pradeau ziureti kas vysta su mano pora,labai gerai sokinejo nu lygio visas dvi savaites,tai pagal tai bandziau derint sell ar buy,tiesa db jau pramuse matau.

hakimaz

• Dažnas svečias
  • **
  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #63 Įrašytas: Kovo 24, 2018, 11:24:19 am »
Sveiki. As prekiavau su "Trys Sokejai", nustatymai pagal nutylejima. Tik lotus kartais pakeldavau, kartais numesdavau :) Dar buvau ir bonifaciju ijunges, bet jis labiau kaip testas buvo :) Sokejai man 4 vieta iskovojo :)
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 24, 2018, 06:01:27 pm sukūrė hakimaz »

Audrius

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #64 Įrašytas: Kovo 24, 2018, 11:37:54 am »
seip labai tokia itampele buvo visa laika,nes vare visi nrml  (_)3

zmogiux

• Kelio pradžioje
  • *
  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #65 Įrašytas: Kovo 24, 2018, 02:19:00 pm »
Sveiki trecia vieta atnese robotas martingeilas "setka 1.43" is spekuliantas.com su padidintu pradiniu lotu. Pirma savaite vos nesudegino saskaitos. Valdymo nebuvo jokio, paleidau antros savaites vidurį išjungiau ir viskas. Tokiu lotu rialioje saskaitoje neprekiauciau didele rizika sudegti.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 24, 2018, 02:22:18 pm sukūrė zmogiux »

Audrius

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #66 Įrašytas: Kovo 24, 2018, 07:30:14 pm »
nuo pirmadienio bandysiu myfxbook konkurse su tuo paciu bonifacijum  :-B

leviticus1983

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #67 Įrašytas: Kovo 24, 2018, 11:29:45 pm »
Sveiki kolegos,

Antra vieta labai džiaugiuosi, nes pavyko įvykdyti tai, ką planavau ir buvau sumąstęs.

Prekiavau vienu metu pajungęs tris skirtingus robotus: QLT 1.70 (M1), QJ Setka 1.43 (M5) bei Trio Dancer pegaskrs04 versija (H1).

Setkos setai buvo sukurti roboto kūrėjų, kur tais setais vyrai gan rimtai prekiauja jau ilgą laiką, todėl nemačiau reikalo bandyt susimodeliuot excelyje naujo seto, kuriam reiktų dar pratestavimo istorijoje. Tam puikiai tiko esami setai, nors ir numatyti 4-ženklei kainų kotiruotei, kas buvo kiek rizikinga.

QLT ir Trio Dancer buvo mano optimizuoti setai, kurių paieškos buvo vykdomos pasitelkus Tickstory programą, mat setai šiems robotams buvo "gamykliniai". Optimizacijoms skyriau kokį gerą pusmetį ar net daugiau, kol radau neblogus setus ir buvo proga juos išbandyti penkiaženklėse kotiruotėse (nes optimizavau keturženklei Roboforex fixcent sąskaitai).

Dėl rizikų ir kapitalo valdymo. Suprantu, kad tai buvo konkursas ir kiekvienas norėjo laimėti prizą, tačiau man svarbiausia buvo išbandyt tai, ties kuo dirbau labai ilgai. Asmeniškai turint karčios patirties su realia prekyba, kai kelis kartus skaudžiai užsiroviau ant "žarsteklio" - visiško lėšų sudegimo, supratau, kad negaliu leist sau pradėti prekiauti daugiau nei 0,01 loto. Juk robotas meta tinklą - jį dažniausiai sudaro daugiau nei vienas sandėris, ir pelną neša tikrai ne pirmi orderiai, tad kam turėt nuostolį didesniu lotu, kai gali turėt mažiausiu lotu? :) Tad aš pasirinkau pradėt sandėrį mažiausiu įmanomu lotu ir daugiklis kiekvienam iš robotų buvo ne didesnis nei 1,6, nes kitaip tai būtų savižudybė ir laiko klausimas kada degsi. Dar labai svarbus momentas - žingsnių dydis tarp orderių - jie buvo ganėtinai nemaži, išskyrus su rizikinguoju QLT, kur jis žingsnius stato bala žino kaip ir daug einamojo nuosmukio prirenka.

Dėl konkurso - bent jau man atsipalaidavimo nebuvo. Vis kas kažkiek laiko sekdavau kaip kas juda, kokiam Pivot Point taške yra kaina, bet pernelyg stengiaus nelįst į prekybą, nes patirtis parodė, kad jei setai geri, robotas išsikapstys. Jei ne - vadinas užtaikei ant neįprasto kainos judėjimo ir čia ne setų kaltė. Brexit įvykiai konkurso metu prekybos niekaip nepaveikė neigiamai, gal dėl to, kad testuojant optimizuotus setus 2016.06.24 praeidavo su neblogu pelnu :)

Labiausiai džiaugiuosi dėl prekybos rezultatų - pavyko pasiekti gan aukštą pelno/nuostolio santykį bei procentinį laimėjimų skaičių.

Na o ką darysiu su prizu? Nusprendžiau pirkti Tick Data Suite 2 programą, kuri nepalygint geresnė už ribotą Tickstory, mat konkurso metu išsitestavau trial versiją. Su TDS2 galėsiu daryti optimizacijas su realiausiom rinkos sąlygom ir testuotis istorijoje, o rinka juk niekur nepabėgs. Pinigus sąskaiton visad spėsiu įdėti. Svarbu gerai pasiruošti ginklus mūšiui... :) Laikas parodys kaip juos pavyko paruošt, o kol kas toliau dirbsiu algotreidingo kryptimi, nes bent jau rankinė prekyba kol kas jaučiu yra ne man.

Audrius

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #68 Įrašytas: Kovo 25, 2018, 01:52:22 pm »
Konkurso savaitės pabaigoje (kovo 23 d.) visi sandoriai konkursinėje sąskaitoje turi būti uždaryti. Atidarytais sandoriais taip pat yra laikomi nepanaikinti atidėti orderiai. ar tavo buvo uzdaryti?nes mfxbook rodo atidarytus.vsu situ robotu beda laiku uzdaryti todel ir rinkaus bonifaciju kad nebutu bedu

Dougan

• Savas žmogus
  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #69 Įrašytas: Kovo 26, 2018, 10:15:05 am »
Saunuoliai nugaletojai! Sveikinimai  (_)3 =D> =D> =D>

leviticus1983

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #70 Įrašytas: Kovo 26, 2018, 10:52:24 am »
Konkurso savaitės pabaigoje (kovo 23 d.) visi sandoriai konkursinėje sąskaitoje turi būti uždaryti. Atidarytais sandoriais taip pat yra laikomi nepanaikinti atidėti orderiai. ar tavo buvo uzdaryti?nes mfxbook rodo atidarytus.vsu situ robotu beda laiku uzdaryti todel ir rinkaus bonifaciju kad nebutu bedu

Sveikas, sveikinimai laimėjus pirmą vietą ir geriausios kloties myfxbook konkurse - tau jos tikrai prireiks :D Jei nežiūrėjai jų praeities konkursų rezultatų - mestelk  akį, ten visi kamikadzės susirinkę. Nugalėtojai prekiauja šimtais lotų :D Bet kuriuo atveju - nuoširdžiai linkiu sėkmės!

Dėl orderių neuždarymo tai buvo netyčinis veiksmas, verčiau neapsižiūrėjimas ir apsižioplinimas, nes prekiaudamas ant demo aš vakarais kai rinka baigias nesėdžiu prie pc. O buvo taip. Kadangi buvo šioks toks nuostolis, tikėjaus (kvailas dalykas treidinge), jog kaina šiek tiek nuostolį sušvelnins. Žiūriu MT4 androidinėj programkėj biškį po 23 val - rinka nerodo gyvybės ženklų nes nuostolis sustingęs!  ~X( Iškart supratau kažkas negerai. Užmetu akį į myfxbook prekybos sesijas - užrašas MARKET CLOSED, opens in keliasdešimt hours! :D Ten juk persuktas laikas valanda į priekį, o mes tik sekmadienį persuksim! Sakau dabar man šakės. Diskvalifikacija. O bent jau tarp matomų monitoringų net ir su nuostoliu būčiau antras po tavęs. Parašau Mykolui ir klausiu ar diskvalifikacija, tai mane jis užtikrino jog nieko ir tereiks nuostolį išskaičiuot :) Nepatikėsi kaip palengvėjo :D Nors žmona vakare sako, gal nelauk iki nežinia kiek, uždaryk ir bus ramu, aš sakau ne ne, dar turėtų kristi kaina per tą artimiausią valandą... Tai sakė iš lovos pašokau ir prie pc nulekiau kaip į vėluojantį autobusą (taip būdavo studijų metais, kai bėgdavau į autiką iš po kampo išdygusį) =))

Mykolas

• Administratorius
  • Finansų machinatorius
  • Įrašai: 442
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #71 Įrašytas: Kovo 26, 2018, 04:19:08 pm »
 >:)

Audrius

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #72 Įrašytas: Kovo 26, 2018, 11:15:34 pm »
jo kamikadzes varo:DDD  snd pradzia o jau 60% pelno pas juos ten :DDD

leviticus1983

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #73 Įrašytas: Kovo 27, 2018, 12:53:43 am »
O aš tęsiu demo kelionę su konkursine sąskaita :) Didžiausi nuostoliai konkurso metu ir dabar susidarė dėl kai kurių orderių, kurių trio danceris "nepagavo", kai teko keisti zomro VPS serverį į savo seną stacionarų namų pc. Į jį įsimečiau naują SSD, susiinstaliavau win10 ir senukas atgijo taip, kad tapo tinkamas kaip VPSas. O sukasi kaip! Man kaip tik buvo pabaiga prenumeratos ir sakau eina sau, tai pastringa, tai dar kažkas, tai kam man to reikia, jei senelis pc galės sau normaliai atidirbt prizui (čia jau prikūriau, negalvojau taip, kad prizui) :D O "nepagavimo" priežastis įtariu ta, kad sukonfliktavo kintamieji gvariables mt programoj, kurioj kelis folderius, tokius kaip MQL,PROFILES, PRESETS naudoju iš vieno ir to paties GoogleDrive folderio su cmd mklink funkcija. Tas sharinimas iš vieno folderio labai patogus dalykas. Nesvarbu kurį terminalą įjungsi, visur bus tie patys profiliai ir robotai  B-) Tik va reiks išspręst klausimą su tuo failų neatitikimu  :-B

Audrius

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį