Prekiautojo dienoraštis, Pivot Trading Pro ,Davit , Forex Factory

Autorius Tema: Prekiautojo dienoraštis, Pivot Trading Pro ,Davit , Forex Factory  (Skaityta 3049 kartus)

saidara

• Savas žmogus
  • Įrašai: 68
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekiautojo dienoraštis, Pivot Trading Pro ,Davit , Forex Factory
« Atsakymas #75 Įrašytas: Gruodžio 03, 2018, 09:40:33 am »
Labas rytas, aprimus atostogų ir konkurso aistroms perskaičiau Mykolo straipsnį "Kaip surasti SAVO prekybos strategiją? 3 svarbūs žingsniai" ir šio straipsnio tęsinį. Šiuose straipsniuose yra raktas į pačią esmę. Visuose forumuose, mokymuose dažniausiai kalbama, kad naujokui geriausia prekiauti D grafikuose. Neturiu jokių svarių argumentų tai paneigti ar patvirtinti, bet vieną žinau tiksliai - man šis TF netiko. Jei būčiau tokį straipsnį perskaičiusi žymiai anksčiau, gal ir mano klajonės beieškant sau tinkamos sistemos su tinkamu laiko intervalu būtų buvusios trumpesnės. Prekyba D laiko grafikuose visai neatitiko mano temperamento. D laiko grafikuose nepatiko man tie ilgi SL, tas ilgas laukimas rezultato, nes aš esu emocionalus žmogus ir man norisi greito rezultato. Kai maždaug prieš metus aš suradau FF Davito sistemą W Pivot , aš supratau,kad tai yra mano. Žinau,kad bus pakilimų, nuopolių, kad emocijos veršis per kraštus, bet tai - mano. Įkeliu praėjusios savaitės prekybą.
Visus sveikinu su pirma žiemos darbo savaite, linkiu daug pelningų sandorių.

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #76 Įrašytas: Gruodžio 10, 2018, 09:13:01 am »
Labas visai ne žiemišką pirmadienio rytą. Baigėsi konkursas: vieni džiaugiasi laimėjimais, kiti analizuoja ir įvertina savo klaidas, o aš apžvelgsiu praėjusios savaitės prekybą. Pirmadienio rytas pasitiko labai nemalonia staigmena - robotas uždarė nemažą nuostolį AUDJPY, NZDJPY, žinoma, pagal roboto nustatymus turėjo uždaryti žymiai mažesnį, bet juk su GAPu nepasiginčysi [-( Nusivylimas buvo  didelis, bet savaitės eigoje atsikovojau praradimą ir dar uždirbau pelno. (Nėra to blogo ,kas neišeitų į gerą) :-bd Kartais robotas padeda, o kartais jis kaip koks kenkėjas, taip ir negaliu apsispręsti:ar jis labiau naudingas, ar labiau nuostolingas :-? Visiems prasmingos savaitės.

Mykolas

• Administratorius
  • Finansų machinatorius
  • Įrašai: 437
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #77 Įrašytas: Gruodžio 12, 2018, 03:17:06 am »
Va už tai daug kas ir uždaro sandorius prieš savaitgalį dėl galimo gepo...
Aišku, gepas galėjo būti ir į kitą pusę :)

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #78 Įrašytas: Gruodžio 13, 2018, 10:01:01 am »
Be abejo,kad geriausia uždaryt savaitgaliui pozicijas, bet kaip nesinori uždaryt nuostolio, ujujuj [-(, nors šiuo konkrečiu atveju man būtų buvę naudingiau. Dabar, kai aplink visi tik ir kalba apie ekonomikos braškėjimą, tai ypač pavojinga. O jei į mano pusę , hmm :-?  :D Rek pamislyt, kaip sako žemaičiai , pamoka buvo nebloga, ar dabar dar norėsis žaisti Va bank, kažin?

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #79 Įrašytas: Gruodžio 17, 2018, 05:00:06 pm »
Labas vakaras,šį kartą leisiu sau nukrypti nuo forex temos ir pakalbėti apie pačią gražiausią ir visų labiausiai laukiamą metų šventę – Šv. Kalėdas. Iš kur atsirado šitas visuotinis pamišimas? Negi iš tiesų visi žmonės džiaugiasi lakstydami po parduotuves ir ieškodami giminėms, draugams, kolegoms, kaimynams, vaikų klasiokams kalėdinių dovanų, galbūt net nuskriausdami savo šeimą, nes išleidžia šitiems "niekalams" didžiąją dalį šeimos mėnesio biudžeto. Negi mes kaip kokia paklusni avinų banda tiek atsidavę prekybininkų manipuliavimui šita nuostabia švente, kad negalime sušukti : „O karalius tai nuogas!“.
Šv.Kalėdos – stebuklų metas, o kas tiki tais stebuklais, kas tiki Kalėdų Seneliu – vaikai. Tai gal ir dovanokim dovanas tiems , kurie tiki šia kalėdine pasaka ir laukdami  šitos gražios šventės susikaupkime tik ties šeimos poreikiais, o ne kaip išprotėję lakstykime ieškodami dovanos, kad „neapsikiaulintumėm „ prieš  draugus , kolegas, kaimynus, nes Šv. Kalėdos  juk šeimos šventė.
P.s. Nieko nenoriu įžeisti, nieko nenoriu įskaudinti, čia tik mano mintys.
Ir žinoma kaip visada pasibaigus savaitei praėjusios savaitės prekybos grafikai

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #80 Įrašytas: Gruodžio 24, 2018, 10:23:14 am »
images" border="0
Štai ir atėjo švenčių metas. Santarvės ir šilumos jūsų namams, meilės jūsų širdims, tyrumo ir nesavanaudškumo jūsų sieloms,polėkio ir erdvės jūsų mintims ir svajonėms, kantrybės nebaigtiems jūsų darbams bei stiprios sveikatos jums ir jūsų artimiesiems ir, žinoma, džiugios šventinės nuotaikos per Šventas Kalėdas ir Naujuosius metus

Doni

• Pagrindinis moderatorius
  • Finansų machinatorius
  • Įrašai: 217
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #81 Įrašytas: Gruodžio 24, 2018, 06:42:08 pm »
Su šventėmis visus! (_)3
Ačiū Saidara už gražius linkėjimus :)
Papildoma specializacija: Akcijų rinka

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #82 Įrašytas: Sausio 02, 2019, 01:56:07 pm »
Su Naujais Metais, su nauju gyvenimo etapu. Tai tam tikra pradžia naujų tikslų ir siekių išsikėlimui, tai pradžia ,kurią vieni žmonės pasitinka džiaugdamiesi ir dėkodami už buvusias puikias akimirkas, kiti- atsisveikindami su skausmu, negandomis ir fejerverkų nušviestame danguje ieškodami vilties. Kad ir kokie jums buvo praėję metai, kviečiu Naujuosius pradėti gyventi su naujomis jėgomis, įveikiant visas kliūtis ir tobulėjant, juk tobulėjimo kelias yra beribis. Tad pirmyn užkariauti naujų aukštumų!!! \m/
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 02, 2019, 02:01:01 pm sukūrė saidara »

Mykolas

• Administratorius
  • Finansų machinatorius
  • Įrašai: 437
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #83 Įrašytas: Sausio 04, 2019, 06:57:49 am »
Ačiū Saidara už gražius linkėjimus!
2019 metais linkiu Tau geros nuotaikos, energijos, taip pat linkiu tęsti savo gražų dienoraštį ir šiais metais, kuris yra ne tik naudingas čia daugeliui, bet ir labai jaukus skaityti! =^-^=
Na, o nors kiauliškų stopų neišvengsime mes visi  :@) , bet esu įsitikinės, kad profitų bus daugiau \m/

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #84 Įrašytas: Sausio 07, 2019, 09:19:20 am »
Labas rytas, smagu ,kad yra skaitančių mano dienoraštį, tik norėtųsi sulaukti aktyvesnio kolegų dalyvavimo - komentarų, ar šiaip pasidalinimo mintimis.
Ačiū už prikabintą medalį \m/ , už linkėjimus. Stopai nemaloni ,bet neišvengiama prekybos dalis, o kas neišvengiama reikia priimti ir iš to pasimokyti. Juk gyvenime irgi yra pakilimai, nuosmūkiai, džiaugsmas persipina su skausmu, klystame, krentame ir vėl stojamės su naujom viltim, naujom jėgom ir žengiam pirmyn, nes kitaip gyvenimas būtų panašus į destiliuotą vandenį,- tyras, bet negyvas.
O kiauliukas  :@)jau suspėjo prikiaulinti- iškrėtė pokštą su tuo flash crash 01.03 ir aš papuoliau į jo pinkles. Buvau atsidariusi pirkimus CADJPY ir USDJPY (nors žadėjau be sausio 7d. nepradėti prekiauti) uždarė man SL, bet vėliau prekyba visai neblogai ėjo. Sėkmės visiems

Doni

• Pagrindinis moderatorius
  • Finansų machinatorius
  • Įrašai: 217
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #85 Įrašytas: Sausio 07, 2019, 09:57:06 pm »
Labas :) , smagu vis paskaityti atnaujinimą, kaip Tau sekasi rinkose. Kas liečia flash crash tai 50/50 negali žinoti... Kartais gali netyčia būti ir teisingoje pusėje, bet beabejo skaudu kai sujuda virš tavo nustatytų ribų į minusą. Svarbiausia, kad teisingas strategijos rizikos ir kapitalo valdymas leidžia įsiterpti į tokius išplatėjusius rėmus be depozito sudeginimo arba net baisiau - kai prekybine sąskaita krenta žemiau nulio ribos. Labai smagu matyti, jog po tokio įvykio gali tęsti prekybą laikantis strategijos taisyklių. Nors gal metai ir nekaip prasidėjo, bet svarbiausia kaip jie baigsis  :) , stabiliai ir teisingai prekiaujant manau greitai jau ir pamirši šį nesusipratimą, sėkmes.
Papildoma specializacija: Akcijų rinka

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #86 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 08:54:32 am »
Labas rytas, ačiū, Doni, už mintis ir linkėjimus, sėkmės ir Tau. Teisingas kapitalo valdymas, tai jau pusė prekybinės sėkmės. Galima dar pažaisti tokį variantą, kai darbinėj sąskaitoj turi tokio dydžio depozitą, koks reikalingas tik einamoms pozicijoms, o visus kitus pinigus laikai greitai pasiekiamus, tik čia nepadės, jei brokeris nedraudžia nuo neigiamo balanso.Šią savaitę pavojinga prekiauti svarą, idomu , ar sausio 15d. vėl nebus kokio stipraus šuolio.
Praėjusi savaitė niekuo nebuvo ypatinga, tik niekaip neprisiverčiau penktadienį uždaryti DD esančias valiutas EURCAD pirkimus ir AUDUSD pardavimus X_X.