Prekiautojo dienoraštis, Pivot Trading Pro ,Davit , Forex Factory

Autorius Tema: Prekiautojo dienoraštis, Pivot Trading Pro ,Davit , Forex Factory  (Skaityta 4531 kartus)

saidara

• Savas žmogus
  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
Ats: Prekiautojo dienoraštis, Pivot Trading Pro ,Davit , Forex Factory
« Atsakymas #90 Įrašytas: Sausio 28, 2019, 10:50:11 am »
Tęsiu žinutę

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #91 Įrašytas: Vasario 03, 2019, 11:55:27 am »
Laba diena, štai ir įkopėm į paskutinį žiemos mėnesį, dar liko suvalgyti blynus ir jau pakvips ilgai lauktu pavasariu :-bd. Pirmasis metų mėnuo man buvo labai pelningas, tikrai negaliu skųstis, na o štai praėjusi savaitė irgi buvo visai nebloga, tik kaip jau esu minėjusi anksčiau, niekaip negaliu išnaudoti viso galimo pelno gavimo potencialo.Labai gražiai suprekiavau NZDCAD, pačiu laiku suspėjau uždaryti nepavykusią poziciją NZDUSD, tik gaila, kad likau prasėdime NZDJPY ir CADJPY, nežinau kaip pavyks su jomis susidoroti kitą savaitę. Sėkmės visiems darbuose.

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #92 Įrašytas: Vasario 03, 2019, 11:58:51 am »
ir laiško tęsinys

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #93 Įrašytas: Vasario 10, 2019, 10:59:58 am »
Labas rytas, nors šeštadienį oras nebuvo žiemiškai šaltas ,kada sniegas žėri nuo saulės spindulių, o labiau niūrus ir žvarbus, bet žmonių apsilankiusių Palangoje, "Stintų šventėje ",tikrai  netrūko. Buvau nuvažiavusi ir aš: pasmalsavau, save parodžiau, į kitus pasižiūrėjau,pakvėpavau jodu, tradiciškai begurkšnodama karštą vyną pražygiavau tiltu, pažiūrėjau į "ruonius" ir nušalusi nosį patraukiau namo. Ironiška, bet stintų taip ir neparagavau X_X :D
Na, o šiandien apžvelgsiu praėjusios savaitės prekybą.
Šiaip ne taip išlindau iš DD ir su pelnu uždariau CADJPY ir NZDJPY, žinoma, pelnas galėjo būti ir didesnis, bet labai sunku dirbti ,kai yra išstatyta tiek daug orderių, nes pasiekus WPP  lygį,kaina gali gerokai pasikoreguoti ir  suryti pelną bei  padidinti maržą, o tai jau -trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių. Juk nieko nėra geriau kaip įeiti į rinką iš naujo.
EURAUD ir AUDJPY naktį robotas uždarė nuostolį (kai negaliu stebėti padėties įjungiu robotą su 3% nuo depozito), bet vėl iš naujo įėjau į rinką, nes tikėjausi ,kad kaina ,vistik, žygiuos į pietus.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 10, 2019, 11:02:55 am sukūrė saidara »

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #94 Įrašytas: Vasario 10, 2019, 11:02:00 am »
Į suprekiautas valiutų poras: AUDNZD, USDJPY, net pačiai miela pažiūrėt.  Geros visiems ateinančios savaitės ir sėkmingos prekybos makingmoney

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #95 Įrašytas: Vasario 18, 2019, 08:39:02 pm »
Labas vakaras, susivėlinau šiandien apžvelgti praėjusios savaitės prekybą , nes turiu ligonį - gripas neaplenkė mano šeimos. Įkeliu praėjusios savaitės prekybą, visumoje buvo gana pelninga. Šią savaitę turiu atsidariusi pardavimus NZDCAD, NZDJPY, stebiu EURCAD pirkimui  ir dar norėčiau po korekcijos pasigauti pirkimą AUDNZD, jei pavyks rytoj ryte. Sėkmingos prekybos ir linkiu visiems sveikatos.

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #96 Įrašytas: Vasario 18, 2019, 08:39:30 pm »
ir dar vienas

eInvest

• Dažnas svečias
  • **
  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #97 Įrašytas: Vasario 21, 2019, 01:41:41 am »
Laba Saidara,
Pradėjau pats mokytis prekiauti šia sistema, kol kas rezultatai nedžiugina :) Truksta žinių bagažo :D
Bet norėjau pasiteirauti kokį nusitačiusi esi GMT ? Nes kai pažiūri į kitų grafiką, labai skirtingai rodo.
Ačiū.

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #98 Įrašytas: Vasario 21, 2019, 11:29:38 am »
Labas eInvest, šaunu,kad prisijungei , patirtis ateina su laiku,o ir žinių bagažas užsipildys po truputį, tik viskam reikia noro ir kantrybės. Tobulink PA, imk tik gražius modelius, nes kartais ir jie nesuveikia, stebėk naujienas. Įkeliu kitą indikatorių, jo nereikia nustatinėti,  pirmadieniais buvo galima susitikrinti W lygius šioje svetainėje https://www.actionforex.com/markets/pivot-points/fibonacci-pivot-points/, bet kažko man jos šiandien neatidaro. Jei kas neaišku,  klausk, kiek galėsiu, tiek padėsiu. Susiderinimui, kai įsikelsi indikatorių - AUDCAD PP lygis šiai savaitei 0,94370. Sėkmės ir užsispyrimo siekiant tikslo :-bd

eInvest

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #99 Įrašytas: Vasario 22, 2019, 01:42:52 pm »
Labas Saidara,
Ačiū už pagalba ;-)
O dėl pivots indikatoriaus kur papostinai, kuom blogas nuo David Pivots indikatoriaus ? :)
Kur braižo pivots lygius ? :)

Šiandiena užėjau trumpalaikį ;-)

EURJPY sell trumpalaikį ;-)

eInvest

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #100 Įrašytas: Vasario 22, 2019, 03:54:22 pm »
Na va  EURJPY sell pasitvirtino.
Pasiemiau keliasdesimt pipsu ir užtenka.

Kadangi dar esu naujokas šioj sistemoj, tai tenka imti maža pelna ir stebėti toliau judėjima, kad žinot ateitį kada imti didesnį pelna.

Ir kai esu naujokas, tai naujokams galiu pasakyti :

Geriau mažesnis pelnas, negu nieko.
Kai norėjau didesnio pelno, bet teko tenkintis tik raudonais skaičiukais. (minusu)
Pakeites mąstymą, po truputi matau didėjanti balansa.

Gero savaitgalio visiems ;-)

Primenu PRICE ACTIONU užsiminėju nepilnus pora mėnesių.

« Paskutinį kartą keitė: Vasario 22, 2019, 04:05:55 pm sukūrė eInvest »

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #101 Įrašytas: Vasario 24, 2019, 10:44:10 am »
Labas rytas eInvest, smagu,kad daliniesi savo mintimis. Davit Pivots indikatorius nėra blogas, bet mano įkeltame nieko nereikia nustatinėti. Davito Pivots nustatomas GMT pagal brokerį ir keičiantis vasaros -žiemos laikui reikia neužmiršti jį pakeisti, atrodo, kažkaip taip :)  ;;)
Aš neprekiauju EURJPY pora, bet jei prekiaučiau, tai kitą savaitę ieškočiau dar įėjimo į sell, nes , mano nuomone, jis dar neišnaudojo viso kelionės į pietus potencialo, nors...Anot M. Douglas "Visada viskas gali atsitikti". Išklausyk žmones,kurie duoda  patarimus, juos išsianalizuok, apsvarstyk, bet visada vadovaukis tik savo galva, visada priimk spendimus tik savo nuožiūra, nes tik tada suprasi ką darai, o jei tai bus klaidingas sprendimas,išsianalizavęs jį suprasi savo klaidą ir tai bus pamoka ateičiai.
 Graži Tavo pradžia su EURJPY, bet nenuleisk rankų ir nemesk šios sistemos jei papulsi į nuostolio ruožą (jei ši sistema, kaip rašė savo straipsnyje  "Kaip surasti SAVO prekybos strategiją? 3 svarbūs žingsniai" Mykolas ,Tau tinka), bet geriau padaryk pertrauką, mokinkis, skaityk Davito forumą ir vėl bandyk.

« Paskutinį kartą keitė: Vasario 24, 2019, 11:12:22 am sukūrė saidara »

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #102 Įrašytas: Vasario 24, 2019, 11:08:42 am »
Labas rytas visiems, o dabar paanalizuosiu savo prekybą.Šią savaitę uždariau  NZDCAD,NZDJPY poras, kurios buvo atidarytos praėjusią savaitę. Neblogai išėjo paprekiauti su EURCAD, o štai apie AUDCAD galiu pasakyt tik tiek ,kad man nusišypsojo didelė didelė sėkmė, nes taip išstatyti nakčiai TP  galėjau tik "apšvietus aukštesnėm jėgom" [-o< :) Šiandien gražus oras, reikia skubėt prie jūros :bz

saidara

• Savas žmogus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #103 Įrašytas: Vasario 24, 2019, 11:09:31 am »
ir tęsiam

eInvest

• Dažnas svečias
  • **
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #104 Įrašytas: Vasario 25, 2019, 12:38:15 am »
Iškilo klausimas, peržiūrėjau visus PIVOT lygius.
Kur davei indicatoriu, ir nuėjas į puslapį actionforex.com.
Žiūrių, kad man nelabai sutampa pivots lygiai, ar reiktu pakeisti ? ar palikti kaip yra ? :)