Autorius Tema: Juokingi ir motyvuojantys video  (Skaityta 4790 kartus)

Evaldas

• Dažnas svečias
  • **
  • Įrašai: 99
  • The only person who is holding you down - It's you
    • Žiūrėti profilį
    • Myfxbook
Ats: Juokingi ir motyvuojantys video
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandžio 28, 2016, 08:21:51 pm »
Cia panasiai kaip man skambino is trade24 ir bande ikalbet kad inesciau pinigus. Ir man aiskino, kad bus tas ir tas ta ir ta pirk, nes taip bus. O kitas buvo tai sako ziurek aud/jpy 84proc traderiu perka. Reikia cia pirkt. :D As sakau , bet trendas tai zemyn, jokiu ce pirkimu nebus, plius buvo tuo metu pasipriesinima testavo. O jis man vistiek aiskina kad visi perka tau irgi reikia, o aud/jpy pyst ir nuejo zemyn :D

Tomasis

• Dažnas svečias
  • **
  • Įrašai: 44
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandžio 29, 2016, 07:09:29 pm »
Cia panasiai kaip man skambino is trade24 ir bande ikalbet kad inesciau pinigus. Ir man aiskino, kad bus tas ir tas ta ir ta pirk, nes taip bus. O kitas buvo tai sako ziurek aud/jpy 84proc traderiu perka. Reikia cia pirkt. :D As sakau , bet trendas tai zemyn, jokiu ce pirkimu nebus, plius buvo tuo metu pasipriesinima testavo. O jis man vistiek aiskina kad visi perka tau irgi reikia, o aud/jpy pyst ir nuejo zemyn :D
aq

Žiūrėk yra ir geroji puse, sakykim tai buvo tau signalas! Kita karta kai vėl paskambins daryk viską atvirkščiai ir galėsi džiaugtis pelnu,,,   =))

Evaldas

• Dažnas svečias
  • **
  • Įrašai: 99
  • The only person who is holding you down - It's you
    • Žiūrėti profilį
    • Myfxbook
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandžio 29, 2016, 07:17:41 pm »
aq

Žiūrėk yra ir geroji puse, sakykim tai buvo tau signalas! Kita karta kai vėl paskambins daryk viską atvirkščiai ir galėsi džiaugtis pelnu,,,   =))

Reiks pabandyt :D