Negatyvios naujienos neleidžia atsitiesti doleriui – Forex analitika 2018-01-19 d.

JAV doleris ketvirtadienį buvo prekiaujamas be pasikeitimų indekse, krito prieš eurą ir svarą, tačiau išliko stabilus su jena. Investuotojus kaip ir anksčiau neramina susitarimo nebuvimas dėl tolimesnio finansavimo JAV vyriausybės darbų finansavimo. Respublikonai yra linkę terminą trumpam atidėti – iki vasario 16 d.

Svaras tęsia augimą, po to kai Bendruomenių rūmai priėmė Britanijos Parlamento įstatymų projektą dėl Brexit. Šiuo metu svaras prekiaujamas netoli 1.39000 lygio. Trečiadienį vakare Bendruomenių rūmai trečiuoju, paskutiniu skaitymu, priėmė finalinį įstatymo projektą dėl Brexit, kas sukėlė nemažą ažiotažą tarp svaro pirkėjų ir išprovokavo pardavėjų stop-loss uždarymus. Dabar dokumentas keliaja peržiūrai į Lordų rūmus, po to jį turi patvirtinti karalienė.

USDCAD

Nedidelį Pin-baro modelį suformavo USDCAD valiutų pora. Modelis pagal trendą, tačiau rimtas kliuvinys yra 1.24000 lygis, kurio pora jau du kartus nepramušė. Drąsesni prekiautojai gali bandyti išstatyti pardavimo orderius su nedideliu stopu.

USDJPY

Valiutų pora USDJPY taip pat formuoja Pin-barą, jis turi atramą nuo 111.000, tačiau pirkimai nerekomenduojami, kadangi modelis prieš trendą.

USDCHF

Dolerio franko pora formuoja modelį „Bėgiai“ ties palaikymo lygiu 0.95860. Tikėtina, kad korekcija baigėsi ir pora tęs kritimą pagal trendą žemyn, jei pardavėjams pavyks įveikti šį palaikymo lygį.

Svarbios naujienos rytoj:

  • 14.00 val. Anglijos banko pinigų politikos ataskaita;
  • 17.00 val. Mičigano vartotojų pasitikėjimo indeksas.
Print Friendly, PDF & Email