Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, balandžio 26d

NZDJPY

Naujosios Zelandijos dolerio bei Japonijos jenos pora uždaro pirmadienį susiformavusį gep’ą ir suformuoja nedidelį pin-baro žvakės modelį, besiremiantį į Fibonači 61,8 korekcinį lygį nuo buvusio augimo. Pasiekta net 70,7 korekcija ir staigus uždarytas gep’as į viršų nuo pasiekto korekcinio lygio parodo apie tikėtą augimą poroje link aukščiau esamų pasipriešinimo lygių. Artimiausias svarbesnis pasipriešinimas matomas ties 80,39 bei savaime suprantama apvalusis psichologinis pasipriešinimas – 80,0.

GBPNZD

Svaro ir Naujosios Zelandijos dolerio pora prasilaužia aukščiau 1,8354 pasipriešinimo lygio ir stiprėjantis svaras turėtų porą paskatinti augti iki sekančio pasipriešinimo lygio – apvaliojo 1,9000. Tokiam augimui pritaria ir grafike naudojamų greitųjų slankiųjų vidurkių EMA(8;21) kylanti pasvirimo kryptis. Lyginant šią porą su aukščiau nagrinėjama pora NZD/JPY numatomas visiškai priešingas Naujosios Zelandijos dolerio vertės kitimas, todėl tikslinga įvertinti ir porą GBP/JPY.

GBPJPY

Svaro ir Japonijos jenos pora po suformuoto krentančio pleišto su prasilaužimu į viršų ir vykdo numatytą augimą. Šiandien matome susiformavusį išorinio baro modelį, kuris nors ir neturi atraminio lygio, tačiau rodo labiau tikėtiną augimo kryptį. Artimiausias pasipriešinimas šiai porai – 145,30 kainų lygis bei aukščiau esama kainų viršūnė. Kadangi numatome svaro stiprėjimą ir Japonijos jenos smukimą, tikėtinas GBP/NZD poros augimas kartu su NZDJPY įmanomas bei pateisinamas.

Rytoj (2017-04-26) 17:30 Lietuvos laiku numatomas JAV naftos inventorizacijos duomenų skelbimas.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

Print Friendly, PDF & Email