Valiutų rinkos apžvalga 2014-11-20 d.

Sveiki,

Taigi, pradėsime naują skyreli skirtą valiutų rinkos apžvalgai.

Kolkas stiprių ir gražių Price Action modelių nematyti, bet aptarsiu tai, kas šiuo momentu yra idomiausia.

NZDCAD D1

NZDCADStiprus krentantis trendas. Kainai atšokus iki pasipriešinimo lygio matome vieną iš Price Action modelių – Pin baras. Pin baras turi stiprų atspirties pasipriešinimo(psichologinį) lygį (0.90000) ir MA. Tikėtinas kainos kritimas.

USDCHF D1

USDCHF 2014-11-20Stiprus kylantis trendas. Kaina koreguojasi ir dabar yra ties pasipriešinimo lygiu, kuris sutampa su 50% Fibo. Vakarykštė žvakė užsidarė kaip Pin baras(nelabai tobulas). Nemaža tikimybė, kad nuo šio lygio kaina pradės kilti.

EURUSD

EURUSDLabai stiprus krentantis trendas. Sudarytas Pin baras. Atspirties taškas, 1.26000 lygis ir 38.2% Fibo lygis. Nuo šios vietos tikėtinas kritimas.

Daugiau rimtesnių Price Action modelių nepastebėjau.

Kitos idomesnės valiutų poros juda kanalais, jie ganėtinai stiprūs. Verta atkreipti dėmesį, nes kaina šiuo momentu juda link(aplink) kanalo ekstremumo lygio.

EURGBP 2014-11-20AUDNZDJei rinka sudarys koki PA modelį tinkantį tikėtinai kainos krypčiai, manyčiau, kad nuostolio/pelno santykis galimas 1:3; 1:4.

EURAUD D1; H4

EURAUDEURAUD H4Kaina kanalo ekstremume. Didelė tikimybė kritimui. H4 grafike matome stiprią meškų žvakę ir ką tik sudarytą Pin barą. Stiprūs signalai pardavimui. Nuostolis/pelnas 1:3.

Dėkuj už dėmesį.

Tomas

Šis straipsnis yra mokomojo tipo, visus sprendimus dėl sandorių atidarymo skaitytojas priima savarankiškai pats ir puslapio forexprekiautojoportalas.lt administracija niekaip nėra atsakinga dėl galimo skaitytojų pelno/nuostolio atsiradimo jų sąskaitoje.

Print Friendly, PDF & Email