Penktadienis, 1 liepos, 2022
spot_img

Akcijų rinka pasieks dugną, kai žmonės nustos pirkti Bitkoinus – Markas Mobius

Savaitinis Bitkoino grafikas

„Kriptovaliutos yra investuotojų nuotaikų matas. Bitkoinas krenta, kitą dieną krenta Dow Jones indeksas. Šis modelis rodo, kad Bitkoinas yra į priekį einantis indikatorius“, – Bloomberg sakė ekspertas.

Jei prekiaujate akcijomis, dabar jums reikia atkreipti dėmesį į kriptovaliutas, mano Markas Mobiusas, multimilijonierius, vienas iš Mobius Capital Partners (valdo 300 mln. JAV dolerių) įkūrėjų, daugiau nei tris dešimtmečius dirbęs Franklin Templeton Investments.


„Kriptovaliutos yra investuotojų nuotaikų matas“, – sakė ekspertas interviu agentūrai Bloomberg trečiadienį, birželio 22 d. – „Bitkoinui sumažėjus, kitą dieną sumažėja Dow Jones indeksas. Šis paternas, kurį gaunate, rodo, kad Bitkoinas yra pagrindinis indikatorius.“


Jis sako, kad rinka pasieks žemiausią lygį tik tada, kai instituciniai ir mažmeniniai investuotojai iš tikrųjų pasiduos ir nustos investuoti į rinką.


„Štai tada laikas pradėti pirkti akcijas“, – sako Mobius.


Nerimas dėl pasaulinės recesijos perspektyvų sumažino Bitkoino rinkos kapitalizaciją šimtais milijardų dolerių. Nuo 2021 m. pabaigoje pasiektų visų laikų maksimumų – 70 000 JAV dolerių – kriptovaliuta nukrito apie 70 %, o dabar ja prekiaujama ties 20 000 JAV dolerių.

Kritimas sutapo su pasaulinio MSCI akcijų lyginamojo indekso meškų rinkos pradžia, kai dėl nuogąstavimų, kad palūkanų normų didinimas daugumoje išsivysčiusių šalių turės neigiamą poveikį pasaulio ekonomikai, jis nukrito 20 % nuo ankstesnių maksimumų.


„Kol BTC investuotojai Bitkoinus pirks kritime, vadinasi, vis dar yra vilties“, – sako Mobius. – „Tai taip pat reiškia, kad akcijų rinka dar nepasiekė dugno.“


Investavimo veteranas, visą gyvenimą paskyręs besiformuojančioms rinkoms, pažymi, kad kol kas jis mieliau laiko „šiek tiek grynųjų pinigų“, kuriuos vėliau galės investuoti į Indijos statybinių medžiagų, programinės įrangos ir medicinos diagnostikos įmonių akcijas.

Parengta pagal Bloomberg

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,323SekėjaiPatinka
1,520ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x