Antradienis, 16 rugpjūčio, 2022
spot_img

Bitkoinas pasirengęs suformuoti „mirties kryžių“

Bitkoino grafikas 1 dienos laiko intervale

Bitkoino smukimas 40 % nuo lapkričio vidurio maksimumo lygio, padedant Fed sakališko apsisukimo, leidžia jam formuoti taip vadinamąjį „mirties kryžių“ – techninės analizės paterną, kuris rodo tolesnį kriptovaliutos nuosmukį.

Mirties kryžius įvyksta, kai trumpalaikis 50 dienų slankusis vidurkis kerta ilgesnio laikotarpio 200 dienų slankųjį vidurkį. Šį kryžminį signalą plačiai naudoja techniniai analitikai ir treideriai.

Atsižvelgiant į tai, kad Bitkoino 50 ir 200 dienų slankiuosius vidurkius antradienio rytą skyrė tik 1 000 USD, labai tikėtina, kad mirties kryžiaus signalas bus sugeneruotas artimiausiomis dienomis. Bitkoino 50 dienų vidurkis sparčiai krenta, o 200 dienų vidurkis pamažu kyla.

Vėluojantis indikatorius gali padėti įspėti treiderius apie priemones, kurios stiprina jų nuosmukį ir, tikėtina, tęsis, todėl kainos mažės. Paskutinį kartą Bitkoinas sudarė mirties kryžių 2021 m. birželį, kai kainos nukrito beveik 20%, o po mėnesio pasiekė dugną.

Tačiau Bitkoinas yra labai nestabilus, o ankstesni slankiojo vidurkio persikirtimai taip pat davė keletą klaidingų signalų. 2020 m. vasarį Bitkoinas suformavo auksinį kryžių prieš pat kainoms nukritus 56%. O 2020 m. kovo mėn. meškų mirties kryžius įvyko praėjus dviem savaitėms po to, kai Bitkoino kainos pasiekė dugną.

Pasak techninės analitikės Katy Stockton iš Fairlead Strategies, jei neišvengiamas mirties kryžius Bitkoino grafike šį kartą pasirodys esąs tikras prekybos signalas, artimiausia logiška palaikymo sritis yra 37 400 USD. Perėjimas į šį lygį reikštų 10 % nuosmukį, palyginti su dabartiniu lygiu.

Pirmadienį paskelbtame pranešime Stockton pabrėžė, kad Bitkoinas vidutinės trukmės ir ilgalaikiu laikotarpiu pateikia tiek kritimo, tiek kilimo signalus.


„Jei mėnesinis MACD indikatorius persijungs į pardavimo signalą, matysime tai kaip pramušimo prognozę ir paskatą sumažinti ilgalaikę kilimo perspektyvą“, – sakė Stockton.


MACD indikatorius, formuojamas iš slankiųjų vidurkių konvergencijos / divergencijos, seka slankiuosius vidurkius, tačiau skiriasi nuo tradicinio mirties kryžiaus tarp 50 ir 200 dienų slankiųjų vidurkių.

Pagal Matthew Fox © 2022 Insider

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,341SekėjaiPatinka
1,530ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x