Antradienis, 23 liepos, 2024

Dolerio pirkėjai fiksuoja pelną, S&P atnaujino maksimumus, kriptovaliutos krinta toliau – Forex analitika 2018-01-23 d.

Doleris pirmadienį šiek tiek sustiprino savo pozicijas, po to, kai pasklido gandai, kad demokratai ir respublikonai sugebėjo pasiekti susitarimo dėl vyriausybės darbo atnaujinimo, ir dabar, kai toks susitarimas pasiektas – bilis dėl vyriausybės darbo finansavimo iki vasario 8 dienos buvo priimtas – doleris koreguojasi dėl bulių pozicijų pelno fiksavimo.

Amerikietiški indeksai, tuo tarpu, tęsia augimą, be to, indeksas S&P 500 atnaujino maksimumus iki 2827.75 punktų.

Bitkoinas vėl krenta: netylančios naujienos dėl didelio masto “susidorojimo” iš Azijos ir kitų šalių vyriausybių dėl kriptovaliutų reguliavimo ir techninis vaizdas nesukelia daug optimizmo.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin ir kitos kriptovaliutos smunka toliau, atsirandant vis naujiems pranešimams, kad reguliavimo institucijos įvairiose šalyse ne tik atsisako jas pripažinti, bet ir pradėjo imtis realių priemonių kovai su jų prekyba. Pavyzdžiui, Bulgarijos valdžios institucijos, sausio 17 ir 18 d., surengė reidus kompanijos OneCoin biuruose Sofijoje ir konfiskavo serverius. Šiuo metu atliekami ikiteisminiai tyrimai (ryšium su įtarimais dėl sukčiavimo) kompanijos OneCoin įmonėse Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, JAV, Kanadoje, Italijoje, Airijoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje ir keliose kitose šalyse.

Taip pat, tapo žinoma, kad “Nordea” bankas pranešė savo 31,5 tūkstančiams darbuotojų, kad nuo vasario 28 d bus uždrausta prekiauti Bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis.

Tokios naujienos labai vangiai gali įkvėpti optimizmo naujiems kriptovaliutų pirkėjams, tuo labiau, kad naujausi CFTC duomenys rodo, kad pardavimų apimtys auga ir toliau.

Svarbios naujienos rytoj:

  • 6.00 val. Japonijos banko posėdis (prognozė – palikti galiojantį -0.1% dydį)
  • 8.30 val. Japonijos banko posėdžio spaudos konferencija.
0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x