Antradienis, 5 gruodžio, 2023

Doleris išaugo po netikėtų naujienų iš JAV – Forex analitika 2018-02-05 d.

Doleris penktadienį pastebimai sustiprėjo pagrindinių valiutų atžvilgiu dėl netikėtai geros JAV darbo užmokesčio statistikos  – vidutinis valandinis darbo užmokestis išaugo daugiau nei tikėtasi. Taip pat JAV iždo 10 metų skolos vertybiniai popieriai mažėja, o jų pelningumas padidėjo iki 2,8%. Nedarbas sausio mėnesį sudarė 4,1% (kaip ir gruodžio mėnesį), tačiau užimtumas ne žemės ūkio sektoriuje padidėjo 200 tūkst, nors ekspertai tikėjosi 180.000 padidėjimo.

Tikru siuprizu rinkai tapo tai, kad valandinis darbo užmokestis šalyje sausio mėnesį augo 2,9%, arba metine išraiška iki 26,74 JAV dolerių. Per mėnesį darbo užmokestis padidėjo 0,3 proc. arba 9 centais. Toks jo metinis augimas buvo didžiausias nuo 2009 m. birželio mėn. Tokiais tempais toliau didinant darbo užmokesčio augimą padidės antrinė infliacija ir palūkanų normos kėlimas ateityje.

“Volstryto vilkas” mano, kad bitkoinas pakils ik $50.000, o paskui kris iki 0

Džordanas Belfortas, labiau žinomas kaip filmo “Vostryto vilkas” herojus, duodamas interviu sakė, kad pačio bitkoino nelaiko sukčiavimu, tačiau vadina ji “finansinės anarchijos” kūriniu.

Jo nuomone, kriptovaliutos sukūrimo metodas yra “idealus instrumentas” manipuliacijoms. Jis teigia, kad bitkoino augimo kursas yra paaiškinamas dėl kolosalių spekuliacijų:


«Bitkoinas buvo kurtas kaip valiuta, o yra naudojamas kaip investicinis mechanizmas. Naudos iš jo, kaip valiutos, yra mažai, ar jis kainuotų $20000, ar $100».


Belfortas, palyginęs bitkoiną su “vilku avies kailyje”, prognozuoja, kad jo kursas gali pasiekti iki $50 000, o paskui smukti iki nulio. 2017 metais Belfortas bitkoną pavadino probleminiu, todėl kad hakeriai gali labai lengvai pavogti virtualią valiutą. Duodamas interviu, Belfortas prisipažino, kad pats į kriptovaliutas neinvestavo “nė cento”.

BTCUSD

Bitkoinas praėjusią savaitę baigė liūdnai, pramušė svarbų psichologinį $10.000 lygį ir suformavo modelį Vidinis baras ties $8400 kaina. Tikėtina, kad kriptovaliuta gali tęsti kritimą, kol bus apčiuoptas pakankamas palaikymo lygis – dabar tokio kol kas nematyti.

GBPUSD

Geros naujienos iš JAV penktadienį sutrukdė svaro pirkėjams paimti 1.4300 lygį ir svaras atliko nemenką korekciją ties beveik 1.4100 lygiu. Pora dabar suformavo Išorinio baro modelį. Pardavimai nerekomenduojami, nes kol svaras išlieka aukščiau 1.400, buliai turi visus šansus išlaikyti kylantį trendą.

USDCAD

Didžiulė penktadienio žvakė poroje USDCAD nutraukė meškų trendo ralį ir suformavo modelį Išorinis baras. Toks didelis impulsas gali sulaužyti buvusį trendą, arba bent jau pratęsti bulių korekciją. Pirkimai kol kas nerekomenduojami, verta palaukti aiškesnės situacijos.

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,374SekėjaiPatinka
1,730ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x