Antradienis, 23 liepos, 2024

Doleris nusilpo po žinios, kad Šiaurės Korėja sutinka kalbėtis su JAV – Forex rinkos analitika 2018-03-07 d.

ECB posėdis ir JAV darbo rinkos statistika (Nonfarm Payrolls) kovo 9 d. yra pagrindiniai šios savaitės įvykiai valiutų rinkoje. Tačiau antradienį pagrindiniu dolerio draiveriu tapo naujienos apie tai, kad Šiaurės Korėja išreiškė sutikimą pristabdyti atominius bandymus ir pradėti tiesiogines derybas su JAV.

Toks geopolitinės įtampos nuslopimas Korėjos pusiasalyje palankiai atsispindėjo investuotojų apetituose dėl rizikos aktyvų. Euro kursas užtikrintai pakilo aukščiau 1.24 ribos ir bando vystyti augimą.

Agentūra AP, remdamasi Pietų Korėjos atstovais, kurie dalyvavo derybose su Kim Jong Unu, pranešė, kad Šiaurės Korėja sutinka įvesti moratoriumą dėl atominių raketų bandymų. Pchenjanas pirmą kartą po dešimties metų sutiko surengti jungtinį susitikimą su Pietų Korėja. Greičiausiai, demilitarizuotoje zonoje.

EURUSD

Po vakar suformuoto Pin-baro modelio, pagrindinė valiutų pora išlaiko bulių nuotaikas ir antradienį baigia virš 1.2400 lygio. Be to, kad doleris nusilpo dėl naujienų iš Šiaurės Korėjos, prie to prisidėjo ir prastoki JAV duomenys dėl pramoninių užsakymų, kurie nepateisino rinkos dalyvių lūkesčių. Dabar buliai turi visas galimybes vystyti trendą į viršų.

USDCAD

Po vakar dienos kilimo, valiutų pora USDCAD antradienį koreguojasi praktiškai tokia pačia apimtimi ir formuoja Price Action modelį Bėgiai. Modelis „Bėgiai“ susideda iš dviejų žvakių, kurios išsiskiria iš grafiko savo dydžiu ir yra maždaug vienodos. Šis modelis reiškia rinkos krypties laikiną pasikeitimą, trumpalaikį impulsą, kuris greit užgęsta ir kainos judėjimas dažnai pereina į fletą (šoninį judėjimą).

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x