Antradienis, 23 liepos, 2024

Doleris stipriai išaugo po D.Trumpo komentarų – Forex analitika 2018-01-26 d.

Ketvirtadienį, Amerikos sesijoje, JAV doleris smarkiai išaugo pagrindinių valiutų atžvilgiu po CNBC interviu su Donaldu Trumpu, kuriame jis sakė, kad iš tikrųjų rinka klaidingai interpretavo JAV iždininko Steven Mnuchin komentarus dėl silpno dolerio.

“Mūsų šalis vėl tampa stipri ekonomiškai, taip pat stipri ir kitais atžvilgiais … todėl dolerio kursas augs ir augs. Ateityje noriu matyti stiprų dolerį “, – pažymėjo JAV prezidentas.

EURUSD

 

Euras ne itin pozityviai sureagavo į ECB vadovo Mario Draghi pareiškimą dėl to, kad volatilus vieningos valiutos kursas sukuria neapibrėžtumą, o infliacijos palaikymui būtina išsaugoti stimuliavimą ir kiekybinio švelninimo programa veiks iki tol, kol ECB nepamatys užtikrintų infliacijos pasikeitimų. Palūkanų norma palikta tokia pat.

Tačiau nuotaika gana greitai ir staigiai pasikeitė, ir EURUSD įveikė bidus 1.2395/1.2405 rajone ir patestavo 1.2500 lygį. ECB vadovo retorika nebuvo tokia priešiška eurui, o pareiškimai apie tai, kad ekonomikos augimo tempai pasirodė greitesni, nei prognozavo centrinis bankas, sukėlė bulių optimizmą. Be to, Draghi pažymėjo, kad užimtumo augimas stimuliuoja vartojimą, o geros finansinės sąlygos stimuliuoja investicijas. Rizikos dėl ekonomikos augimo, pasak Draghi, yra subalansuotos, o negatyvios rizikos yra susijusios su globaliais faktoriais ir situacija valiutų rinkoje.

Baigiantis ketvirtadieniui, EURUSD pora formuoja gražų Pin-baro modelį, kuris gali pratęsti dabartinę korekciją, taip pat baigiantis savaitei, nemažai euro pirkėjų fiksuoja pelną.

NZDUSD

Valiutų poros NZDUSD grafike matome dvigubą Pin-baro modelį, kuri pora formuoja po ilgojo bulių ralio, nuo pasipriešinimo lygio 0.73500. Greičiausiai, kad bus korekcija žemyn, tačiau pardavimo sandoriai rekomenduojami su nedideliu TP, kadangi prekyba būtų prieš trendą.

Rytojaus svarbios naujienos:

  • 15.30 val. JAV BVP kainų indeksas
  • 15.30 val. JAV ilgalaikių prekių užsakymai;
  • 15.30 val. JAV Prekių prekybos balansas.
  • 16.00 val. Anglijos banko vadovo Carney kalba.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

 

2 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gintautas Zukauskas
Gintautas Zukauskas
2018-01-25 20:56

Kur jusu manimu geriausia stebeti tokias naujienas? Kur jus stebite?

Mykolas
2018-01-26 10:26
Atsakyti į  Gintautas Zukauskas

tokių resursų labai daug… fxstreet, bloomberg, dailyfx,cnbc..

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x