Antradienis, 23 liepos, 2024

EURUSD koreguojasi aukščiau 1.1660 – Forex rinkos analitika 2018-05-31 d.

Valiutų pora EURUSD koreguojasi po Vokietijos finansų ministro kalbos, kurioje buvo pabrėžta, kad ES pasiruošusi bet kokiems kriziniams atvejams, kaip niekada anksčiau. Ministras mano, kad dauguma italų yra už euro zoną. Taip pat santykinai stabilizavosi situacija Italijoje: Savone buvo pasiūlyta likti vyriausybės sudėtyje, tačiau neužimant ekonomikos ministro posto. Šios naujienos pritraukė euro pirkėjus. Euras taip pat sustiprėjo prieš jeną.

EURUSD šiuo metu prekiaujamas ties antradienio maksimumais, aukščiau 1.1660. Techniškai, pora EURUSD formuoja Išorinio baro modelį, todėl galima tikėtis korekcijos arba konsolidacijos. Pirkimo sandoriai nerekomenduotini, kadangi jie būtų prieš trendą. Porai dabar būtina įsitvirtinti aukščiau 1.1600-1.1650, kad pratęsti augimą.

USDCAD

Trečiadienį vyko Kanados banko posėdis, kuriame buvo palikta galioti 1,25% palūkanų norma, tačiau kalbant apie palūkanas, iš reguliatoriaus pareiškimo dingo frazė “atsargumas”. Banko vadovas pažymėjo, kad monetarinė politika bus keičiama palaipsniui; infliacija augs artimiausioje perspektyvoje; prekių eksportas viršijo prognozes; ekonominis aktyvumas pirmajame ketvirtyje, greičiausiai bus didesnis nei laukta.

Tokie pozityvūs reguliatoriaus pareiškimai paskatino Kanados dolerio augimą ir pora USDCAD formuoja Išorinį barą (ilgą žvakę žemyn). Tikėtina, kad kritimas gali tęstis artimiausiomis dienomis.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x