Antradienis, 23 liepos, 2024

FOMC nuvylė spekuliantus – Forex rinkos naujienos 2018-03-22 d.

JAV Federalinis Rezervų bankas (FOMC) pakėlė dolerio palūkanų normą 0.25% iki 1.75% ir leido suprasti, kad dabar tikisi ne dviejų, o trijų pakėlimų 2019 metais. Tačiau, valiutų rinkos spekuliantus, kaip pasirodė, daugiau jaudino klausimas apie tai, ar bus padidinta prognozė ir 2018 metams. Kai kurie rinkos žaidėjai tikėjosi, kad FRS pakels palūkanų kėlimo prognozę ir einamiesiems metams. Tokiu būdu, būtų tikimasi keturių, o ne trijų pakėlimų. Tačiau taip neatsitiko ir doleris sureagavo kritimu.

EURUSD

Po FRS posėdžio, valiutų pora EURUSD pakilo ir sutiko pasipriešinimą 1.23500 lygyje, suformuodama modelį Bėgiai. Dieniniame grafike slankieji vidurkiai rodo fletą, todėl greičiausiai pora bus prekiaujama diapazone.

GBPUSD

Svaras dominuoja rinkoje trečiadienį, užtikrintai įsitvirtindamas aukščiau 1.41 lygio. Be FRS posėdžio, po kurio susilpnėjo doleris, svarui palaikymą suteikė labai gera D. Britanijos darbo rinkos statistika.

Rytoj vyks Anglijos banko posėdis, kuriame nelaukiama palūkanos kėlimo, tačiau tikimasi išgirsti, kad palūkanos bus keliamos gegužės mėnesį. Ekonomikos augimas sudaro maždaug 1,5%, derybos dėl Brexit krypsta į gerą pusę, todėl svaras tampa paklausus. Sekantys pasipriešinimo lygiai išsidėstę 1.42-1.4250.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

 

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x