Antradienis, 23 liepos, 2024

Forex rinkos analitika 2018-02-14 d.

Antradienį JAV doleris patiria spaudimą santykyje su euru, ir pora EURUSD juda link keturių dienų maksimumų ties 1.2350. Galima sakyti, kad pora auga pirmąją savaitės pusę dėl naujos dolerio silpnėjimo bangos ir didėjančiam rizikos apetitui.

Valiutų rinkos beveik nesureagavo į JAV prezidento D. Trumpo pristatytą biudžetą 2019 metams, nors jis numato reikšmingą deficito augimą, dėl ko jis buvo skeptiškai priimtas ir demokratų, ir respublikonų. Svarbiausiu šios savaitės įvykiu taps CPI ataskaitos publikacija ir JAV mažmeniniai pardavimai už sausio mėnesį, kurie suplanuoti rytoj.

USDJPY

Valiutų pora USDJPY priartėjo prie svarbaus palaikymo lygio ties 107.50 (ypač gerai lygis matyti savaitiniame grafike) ir kol kas bando išsilaikyti, tačiau proveržis žemiau šio lygio atvers porai kelią link 2016 metų lapkričio lygių.

Reiktų priminti, kad Japonijos premjeras Abe kol kas nepatvirtino pranešimo, kad vėl paskirs Kurodą į centrinio banko vadovo postą, kurio kadencija baigiasi balandį. Būtent Kurodos obligacijų pirkimo programa sukėlė spaudimą jenai ir vadovo pakeitimas galėtų padėti Japonijos valiutai atsistatyti.

Akcijų biržos šiuo metu stabilizavosi, ir įtaka USD/JPY porai sumenko. Dabar rinkos žaidėjai lauks infliacijos statistikos ir mažmeninių JAV pardavimų, kurie bus publikuojami rytoj.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x