Antradienis, 23 liepos, 2024

GBPUSD: žemyn ir į viršų – Forex analitika 2018-04-04 d.

Po Velykų rinkos dar kaip reikiant neįsibegėjo, prekyba vyksta sąlyginai rami, pastebima kiek didesnė JAV dolerio paklausa.

GBPUSD

Pora GBP/USD antradienį pradėjo kritimu link 1.4021, tačiau vėliau vėl išaugo maždaug 40-50 punktų.

Anksčiau išėję duomenys apie pramoninį PMI leido svarui priartėti prie 1,4100, tačiau vėliau dolerio paklausa sukėlė poros kritimą.

Geras JAV iždo pajamingumo augimas iš dalies kompensavo nuogąstavimus, kad prekybos karas tarp Kinijos ir JAV atsiskleis visu pajėgumu ir padėjo dolerio indeksui pakilti iš nuosmukio zonos. Šis faktorius kartu su svaro pirkėjų stop-loss suveikimu išprovokavo netikėtą poros sumažėjimą iki sesijinių minimumų.

Tačiau aiškaus ir tolimesnio judėjimo katalizatoriaus nebuvo, todėl GBPUSD pora greičiausiai pritraukė naujus pirkėjus. Šiuo metu ji grįžta atgal į 1.4065 zoną, ir tikėtina, kad užsidarys žaliojoje zonoje trečią dieną iš eilės, turint galvoje, kad  JAV ekonomikos kalendorius yra praktiškai tuščias.

USDJPY

Daugiau aktyvesnis doleris yra prieš jeną, atlikdamas korekciją link 106.60 ribos ir formuodamas modelį Išorinis baras. Toks modelis mažiausiai rodo, kad poros kritimas pristabdomas ir galima laukti konsolidacijos, o daugiausiai – pora gali pereiti į bulių trendą.

NZDUSD

Išorinio baro modelį formuoja ir pora NZDUSD. Ši pora ilgokai prekiaujama koridoriuje, ir šiuo metu modelis turi atramą nuo palaikymo lygio 0.72000. Tikėtina, kad pora toliau judės link koridoriaus viršaus.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius Motiekaitis
Marius Motiekaitis
2018-04-03 21:20

sveiki,Mykolai,gal kitoje apzvalgoje galetu apzvelgti ir usd/chf buciau dekingas

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x