Sekmadienis, 14 liepos, 2024

Iš žvalaus rytinio EURUSD trendo neliko nė kvapo – Forex rinkos analitika 2018-05-29 d.

Pora EURUSD naująją savaitę pradėjo bulių gepu, teigiamai sureaguodama į naujieną apie tai, kad Italijos prezidentas nepraleido į finansų ministro postą euroskeptiko Savona. Vienok vėliau rinkos žaidėjai suprato, kad einamoji situacija gresia neapibrėžtumu ir galimais naujais rinkimais Italijoje.

Rezultate, euro optimizmas greitai išblėso ir pasikeitė į pesimizmą, kurį gerai atspindėjo Italijos biržų kotiruotės. Ten pagrindinis nacionalinis indeksas FTSE MIB smuko net  2.5%, prarasdamas visus, šiais metais surinktus punktus.

Techniškai, EURUSD  visą dieną demonstruoja smukimą nuo rytinio maksimumo 1.1730 ir formuoja modelį Išorinis baras. Šiuo metu kritimo tempai tik didėja, ir meškos ruošiasi patestuoti 1.16 lygį. Pikinis minimumas užfiksuotas ties 1.1607, ir tai blogiausias rezultatas nuo lapkričio mėnesio. 

Išorinio baro modelis dieniniame grafike veda porą link 1.1600 (psichologinis lygis).  Toliau žaidėjų akiratyje gali atsidurti lapkričio minimumas 1.1554.

GBPUSD

Valiutų pora GBPUSD trypčioja ties apvaliu palaikymo lygiu 1.33, kuris atrodo labai trapus. Dieną pora patestavo penktadienio minimumus 1.3293, pabandydama (M15-H1 laiko intervaluose) suformuoti bulių krypties Dvigubą dugną, tačiau bendras trendas išlieka meškų, todėl pirkimai nerekomenduotini.

Meškoms dabar būtina “paimti” 1.3293 lygį, norint pratęsti savo dinamiką žemyn.

Vietinės Anglijos rinkos šiandien uždarytos dėl bankinių atostogų, be to, ir ekonominis kalendorius šią savaitę nėra turtingas svarbia statistika iš Britanijos, tik penktadienį bus publikuojamas svarbus gamybos aktyvumo PMI indeksas.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x