Antradienis, 5 gruodžio, 2023

J. Powello kalba suteikė paramos JAV doleriui – Forex analitika 2018-02-28 d.

Naujasis Fed vadovas Džeromas Powellas, kuris šiandien pirmą kartą viešai pasirodė, suteikė viltį, kad FRS kels dolerio palūkanų normas keturis kartus šiais metais. Jis pripažino, kad ekonomikos stiprėjimas tęsiasi ir infliacijos augimo tempai gali priversti monetarinę valdžią peržiūrėti savo pirminius planus dėl anksčiau planuotų trijų pakėlimų.

Po šių pareiškimų investuotojai pakėlė savo lūkesčius dėl FRS palūkanų kėlimo tikimybės iki 50% ketvirtajame ketvirtyje. Šansai dėl antrojo ir trečiojio ketvirčio kėlimų išaugo nuo 80 ir 70%, tuo tarpu palūkanų kėlimas kovo mėnesį, kaip ir anksčiau yra vertinamas praktiškai kaip šimtaprocentinis.

Optimistiniai Powello komentarai sukėlė šuolį 10-metų JAV obligacijose, kurios pabrango 2.91%. Tuo tarpu akcijų biržos pasinėrė į raudonąją zoną. JAV doleris kilo prieš visas valiutų poras.

Powellas pažymėjo, kad būsto rinka pamažu atsigauna ir jis nemato jokių recesijos požymių.

EUR/USD gerokai sumenko, sureaguodama į naujojo FRS vadovo pareiškimus, kurie suteikė paramos doleriui. JAV dolerio indeksas išaugo iki 90.49.

Šiuo metu pora EUR/USD prekiaujama ties 1.2235, nukritusi apie 0,58%, anksčiau pasiekusi maksimumus 1.2347.

Indikatorius RSI rodo meškų nuotaikas, o kaina laikosi žemiau 8 ir 21 SMA dieniniame grafike, taip pat aukščiau matosi Dvigubos viršūnės pasipriešinimo linijos. 

GBPUSD

Valiutų pora GBP/USD  tęsė kritimą nuo 1.40 lygio ir atnaujino dienos minimumus prasidedant Amerikos sesijai. Porą žemyn stumė paklausa doleriui.

Tuo pačiu metu, pagrindinio ES derybininko Barnje pareiškimai, kur jis paneigė galimybę pratęsti pereinamąjį Brexit periodą po 2020 metų, tapo papildomas spaudimas Britanijos valiutai.

Tačiau vėliau pora sustojo ties pasipriešinimu 1.3900 ir susikoregavo, kai pasirodė JAV ilgalaikių prekių užsakymų statistika, kuri išėjo silpnoka.

USDJPY

Dėl dolerio sustiprėjimo, valiutų pora USD/JPY įšoko aukščiau 107.00 zonos, ir tęsia prekybą netoli pasipriešinimo lygio 107.760 ir 21SMA.

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,374SekėjaiPatinka
1,730ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x