Antradienis, 5 gruodžio, 2023

JAV doleris krenta dėl FRS palūkanų kėlimo tikimybės sumažėjimo, EUR/USD taikosi į 1.1200

JAV valiuta tęsia kritimą trečiadienį ir rinkoje vyrauja daug nuomonių, kodėl tai vyksta. Iš esmės, dažniausiai girdima, kad amerikiečių valiutos kursas krenta prieš pagrindines valiutas dėl to, kad Federalinė Rezervų sistema (FRS) neskubės su palūkanų kėlimais. Kiti rašo, kad doleris krenta santykyje su jena, kadangi pirkimai su šia pora išaugo dėl japoniškų akcijų kritimo. Taip pat yra nuomonė, kad pelningų sandorių paieška padėjo svarui išlipti iš mėnesio minimumų, o eurui ir Australijos doleriui padėjo vakarykštė pesimistinė dinamika, kurią sukėlė JAV darbo našumo statistika.

Gali būti, kad USD krenta inerciškai dėl vakar dienos statistikos, tačiau dolerio pigimas gali būti susijęs ir su apetitu rizikai mažėjimu, kadangi brangsta jena ir auksas.

Rytoj iš svarbesnių naujienų paminėtinos JAV pradinės paraiškos dėl bedarbystės, kur tikimasi geresnio rodiklio: 265 tūkst. prieš buvusį 269 tūkst.

EUR/USD prekiaujama maksimumų rajone, netoli 1.1175.

Porai pavyko atsistatyti po kritimo nuo 200 SMA, pora pramušė taip pat ir 50 SMA 1.1150, todėl buliai turi visus šansus pasiekti 1.1200. Tuo atveju, jei pora pramuš 1.1200, sekantis svarbus lygis būtų 100 SMA, 1.1230 rajone.

 

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,374SekėjaiPatinka
1,730ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x