Konkursas “Rizikos valdytojas” – treniruok savo įgūdžius ir gauk prizus

Sveiki, mielieji draugai!

Kiekvienas iš jūsų tikriausiai yra girdėjęs apie tai, kad sėkmingoje Forex prekyboje Rizikos ir Pelno santykis sandoryje turi būti ne mažesnis kaip 1 prie 2 (t.y. take-profit turi būti mažiausiai 2 kartus didesnis už stop-loss). Tačiau prisipažinkime atvirai: kas taiko tokią taisyklę praktikoje? Labai nedaugėlis. Priežasčių daug: tai godumas ir baimė, kantrybės stoka, įvairios iliuzijos dėl laiko intervalų ir t.t. ir pan.

O kas, jeigu vis tik pabandyti pritaikyti šią taktiką praktikoje, skiriant tam didesnį dėmesį? Būtent tam tikslui, portalas spekuliantas.com, kartu su kompanija RoboMarkets, organizuoja edukacinį konkursą “Rizikos valdytojas” demo sąskaitose, kur jūs turėsite unikalią galimybę papraktikuoti šį griežtą rizikos metodą, ir galimas dalykas, atskleisite sau Šventąjį Gralį 🙂

Kokia konkurso esmė?

Viskas labai paprasta: jūs atsidarote demo sąskaitą (sąlygas ir apribojimus žiūrėkite žemiau), prekiaujate 0.01 lotu (įėjimo tašką galima nustatyti pagal bet kokią strategiją) ir, svarbiausias dalykas – naudojate fiksuotas Stop-Loss ir Take-Profit reikšmes. O būtent – TP turi būti 2 kartus didesnis už SL. Ir ne mažiau.

Žodžiu, Stop-Loss gali būti bet koks, o Take-Profit – lygiai 2 kartus didesnis.

Pavyzdžiai:

1) Jūs atsidarėte pirkimo sandorį su EURUSD ant H1 grafiko. Pagal jūsų strategiją, sandorio stop-loss gaunasi 25 punktai. Reiškia, Take-Proft jūs turite išstatyti  25 х 2 = 50 punktų.

2) Jūs atsidarėte pardavimo sandorį su AUDUSD ant D1 grafiko. Stop-Loss gaunasi 55 punktai. Vadinasi, take-profit turi būti  55 х 2 = 110 punktų.

Uždarinėti sandorių rankomis negalima.

Konkursas vyks 2 savaites, po kurių pas daugelį dalyvių įvyks sąmonės nušvitimas, o galbūt, ir ne vienas…

O kokie prizai?

Šio konkurso prizai bus didesni nei įprastai. Prizinių vietų bus 5. Laimėtojai bus atrinkti pagal galutinį depozito dydį. Žodžiu, kuo daugiau uždirbsite, tuo geriau 🙂

 • 1 vieta — 300 Eur
 • 2 vieta — 200 Eur
 • 3 vieta — 100 Eur
 • 4 ir 5 vietos — po 50 Eur

Pastaba: prizai bus išmokami per Paypal mokėjimo sistemą.

Ir tai dar ne viskas! Nugalėtojai, užėmę pirmas tris prizines vietas, gaus firminius kompanijos RoboMarkets marškinėlius, bloknotą ir rašiklį.

Konkurso datos 

Norint sudalyvauti konkurse, būtina iki balandžio 29 d. (imtinai) užregistruoti savo konkursinę sąskaitą (žr. sąlygas žemiau). Pats konkursas vyks nuo balandžio 30 d. iki gegužės 12 d. Tai yra, prekyba vyks dvi savaites. Konkurso rezultatai bus publikuojami keleto dienų eigoje, pasibaigus konkursui.

Konkurso taisyklės – skaitome atidžiai

Norint sudalyvauti konkurse „Rizikos valdytojas“ Jums reikia:

1. Per šią nuorodą Robomarkets susikurti Demo Pro sąskaitą su 1000$ depozitu.

2. Būtina sukurti konkursinės sąskaitos monitoringą Myfxbook.com servise – kas nemoka, skaitykite Instrukcija, kaip sukurti monitoringą.

Dėmesio! Visi monitoringo duomenys turi būti vieši (Public):

4. Į elektroninį paštą (konkursas baigėsi) atsiųsti:

 • savo vardą, pavardę,
 • konkursinės sąskaitos numerį ir slaptažodį (galima invest),
 • Myfxbook monitoringo nuorodą.

5. Laiško temoje nurodyti „Rizikos valdytojas“.

4. Nuo balandžio 30 d. iki gegužės 12 d. sudarinėti sandorius sąskaitoje, laikantis nurodytų apribojimų (žr. žemiau).

Apribojimai:

 • Iš vieno dalyvio konkursui priimama tik viena sąskaita.
 • Iki balandžio 30 d. konkursinėje sąskaitoje sandorius atidarinėti draudžiama.
 • Prekiauti galima tik su valiutų poromis EURUSD, GBPUSD, AUDUSD.
 • Kiekvieno sandorio dydis – 0,01 loto.
 • Draudžiama laikyti daugiau kaip 1 sandorį su ta pačia valiutų pora vienu metu.
 • Kiekvienas sandoris turi būti atidarytas su fiksuotomis Stop-Loss ir Take-Profit reikšmėmis. Stop-Loss – bet kokios dydžio, o Take-Profit = SL x 2.
 • Konkurso antros savaitės pabaigoje (gegužės 11 d.) visi sandoriai konkursinėje sąskaitoje turi būti uždaryti. Atidarytais sandoriais taip pat yra laikomi nepanaikinti atidėti orderiai.
 • Likus valandai iki rinkos uždarymo penktadienį (gegužės 11 d.) yra leidžiama uždaryti anksčiau atidarytus sandorius, kurių TP/SL reikšmės neatitinka pradinio sandorio atidarymo reikšmių, tačiau piktnaudžiauti tuo neverta.
 • Dalyvis, per konkurso eigą sudaręs mažiau nei 10 sandorių savo sąskaitoje, arba pažeidęs aukščiau išvardintas taisykles, diskvalifikuojamas.
 • Visi mes žinome, kad rinkoje egzistuoja praslydimai, rekvotai, ir pan. Todėl atskiruose sandoriuose yra leidžiama 1-3 punktų paklaida (svyravimas). Dėl to jūsų niekas nediskvalifikuos.

Būkite atidūs su konkurso taisyklėmis.

Kviečiu visus dalyvauti ! Linkiu kruopštaus rizikos valdymo ir pelningos prekybos!🙂

Dalyvių sąrašas forume (bus nuolat naujinamas)

Pagarbiai, Mykolas

Spekuliantas.com

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email