Pirmadienis, 6 vasario, 2023
spot_img

Pagrindinis FED „sakalas” palaikė dolerį

Dolerio indekso grafikas 1 dienos intervale

Rinkos per daug optimistiškai nusiteikusios, teigia Jamesas Bullardas.

Nuo pirmadienio prekybos pradžios dolerio kursas pagrindinių valiutų atžvilgiu mažėjo, nors apetitas rizikingam turtui buvo nedidelis dėl koronaviruso situacijos Kinijoje. Tačiau antroje dienos pusėje doleris aktyviau atstatinėjo nuostolius ir, palyginti su penktadienio prekybos uždarymo lygiu, išėjo į pliusą.

JAV valiutą palaikė didėjantis 2 m. JAV iždo obligacijų pajamingumas. Pajamingumas didėjo stiprėjant JAV akcijų rinkos nuosmukiui. O pagrindinis viso to variklis buvo Sent Luiso FRB vadovo Jameso Bullardo komentarai. Be to, žinomas kaip pagrindinis FED „sakalas”, J. Bullardas sakė, kad finansų rinkos nepakankamai įvertina galimo agresyvaus FED palūkanų normų didinimo 2023 m. galimybes. Jis taip pat sakė, kad FED gali tekti išlaikyti aukštas palūkanų normas ne tik 2023 m., bet ir 2024 m.

Tai labai skiriasi nuo dabartinių federalinių lėšų palūkanų normos ateities sandorių rinkos lūkesčių. Treideriai nemano, kad palūkanų norma viršys 5 %. Tai reiškia, kad po gruodžio mėn. 50 bazinių punktų palūkanų normos padidinimo FED nuo 2023 m. vasario mėn. turėtų pereiti prie +25 bazinių punktų žingsnio. Tačiau rinka tikisi, kad palūkanų normos bus sumažintos iki kitų metų pabaigos, o tai prieštarauja Bullard’o komentarams.

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,338SekėjaiPatinka
1,580ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x