Penktadienis, 1 gruodžio, 2023

Pirmieji JAV dolerio žingsniai aukštyn: valiutų rinkos apžvalga 2017-08-09

DXY (JAV dolerio indekso ateities sandorių rinkos grafikas)

Šiandien matome pirminį atskaitos tašką po keletą mėnesių trukusio smukimo, būtent suformuotą kainų dugną ties 92,50 kainų lygiu. Dar savaitės pabaigoje – penktadienį susiformavusi išorinio baro žvakė, uždengianti visos savaitės judėjimą parodė galimai besikeičiančias sąlygas rinkoje, kai vėl galėtume matyti stiprėjantį JAV dolerį. Tačiau nevertėtų labai skubėti džiaugtis, nes tai tėra tik korekcija nuo meškų bangos. Pagal klasikinę Dow bangų teoriją, tai įvardijama kaip “trumpasis svyravimas”, kuris toliau kylantis galėtų suformuoti ir “antrinės dinamikos” jėgą (po to kai augimas užsitęstų bent 10 dienų), tačiau pagrindinis judesys nėra pakitęs ir išlieka krintantis. Nagrinėjant kitus aspektus, galime nustatyti, kad po tokio ganėtinai staigaus kritimo, kuris gali būti vertinamas kaip “panika rinkoje” tikėtinas atsistatymas. Nors pastebėjimų apie galimą JAV dolerio stiprėjimą galima rasti ir ankstesnėse analitikos ataskaitose, tačiau tai pirmasis faktinis įrodymas dabar besivystančios korekcijos, kuri pagal pirminį tikslą galėtų siekti ir 95,00 indekso reikšmę. Visgi kaip ir visada, nors tai ir labiausiai tikėtinas judėjimas, tačiau palankiausias įėjimas būtų tuomet, kai užsibaigusi korekcija tęstų impulsą žemyn.

GBPCAD

Svaro ir Kanados dolerio pora pasikoregavusi iki 1,6608 pasipriešinimo krenta ir tikėtina sieks žemiau esančių palaikymo lygių. Kaip pirmasis palaikymas šios poros kritimui – 1,6195, tačiau sukaupusi energijos pora galėtų siekti ir žemiau esantį 1,6000 apvalųjį palaikymo lygį. Rytoj iš Kanados 15:30 Lietuvos laiku sulauksime statybos sektoriaus rodiklių – išduotų statybos leidimų skaičiaus. Ankstesnėje ataskaitoje nustatytas daugiau nei 3 kartus prognozę viršijęs rezultatas, bet rytoj laukiamas ženklus smuktelėjimas – normalizavimasis, kuris nereiškia blogėjančią situaciją, tačiau beprecedenčiai spartus augimas turėtų trauktis.

Rytoj (2017-08-09) skelbiamos svarbos ekonominės naujienos:

04:30 Kinijos vartotojų ir gamintojų kainų indeksai. Prognozės neutralios, pasikeitimų nenustatoma.

15:30 JAV Non-Farm produktyvumo ketvirtinė ataskaita, kuri tikimąsi parodys 0,7% didėjantį ketvirčio rezultatą.

15:30 JAV išlaidos darbo užmokesčiui. Ši ataskaita turi tiesioginę reikšmę infliacijai, nes didėjant išlaidoms sukuriant produktą, tikėtinas šių išlaidų “perkėlimas ant vartotojo” būtent keičiant prekių kainas – dažniausiai jas keliant. O prognozė numatoma 1,1%, kuri daug mažesnė nei 2016-2017 metų vidurkis.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,376SekėjaiPatinka
1,730ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x