Antradienis, 23 liepos, 2024

Po ECB sprendimo euras krenta kaip akmuo – Forex rinkos analitika 2018-06-15 d.

Europos centrinis bankas pasirodė labiau “minkštas”, nei laukė rinkos. Rekordiškai žemos palūkanos buvo paliktos esamame lygyje, taip pat  ECB pasisakė, kad tokios jos išliks iki 2019 m. vasaros pabaigos. ECB vadovas Mario Draghi eilinį kartą pasakė, kad ekonomikos stimuliavimas reikalingas, kaip ir anksčiau. QE programa nebuvo nutraukta ir ji tęsis iki gruodžio mėnesio, o aktyvų pirkimas sumažintas 15 mlrd. 

Baigiantis ketvirtadieniui, EUR/USD smuko apie 250 punktų nuo dienos maksimumų 1.16321, nusivildama priimtu ECB sprendimu pratęsti QE programą. Visai netoliese yra gegužės pabaigos minimumai 1.1520, todėl labai tikėtina, kad šis lygis bus testuojamas meškų greitu metu.

ABN Amro strategai mano, kad EURUSD iki rugsėjo mėnesio nukris iki 1.10, o atsistatys tik 2019 metais. “Investicinė bendromenė daugumoje buvo euro pirkėjai, todėl kai kurie jų šiandien uždarinėja ilgąsias pozicijas. 1.15 lygio pramušimas gali priversti dar daugiau dalyvių atsisakyti ilgųjų pozicijų su euru” – teigia valiutų strategai iš ABN Amro.

Doleris stiprina savo pozicijas praktiškai prieš visas valiutų poras.

GBPUSD

Ne ką geresni reikalai ketvirtadienį ir svaro stovykloje. Pora GBPUSD pramušinėja svarbų psichologinį 1.33 lygį ir formuoja Išorinio baro modelį. Jeigu porai pavyks užsidaryti žemiau šio lygio, meškos gali perimti į savo rankas.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x