Penktadienis, 1 gruodžio, 2023

Putinui paskelbus apie dalinę mobilizaciją, euras ir akcijos smuko

EURUSD grafikas 15 minučių intervale

Šįryt 9 val. ryto buvo paleistas mobilizacijos vaizdo įrašas, kuris greičiausiai buvo padarytas vakar, bet dėl Tolimųjų Rytų žmonių laiko zonos buvo atidėtas iki šio ryto.

Mobilizacija Rusijos Federacijoje prasidės šiandien, sakė Putinas. Į dalinę mobilizaciją Rusijoje bus šaukiami tik karinės atsargos piliečiai, turintys patirties. Kremlius pranešė, kad jau paskelbtas dekretas dėl dalinės mobilizacijos Rusijoje.

V. Putinas pridūrė, kad iškilus grėsmei jos teritoriniam vientisumui, Rusija panaudos visas turimas priemones ir tai nėra blefas. Rusijos prezidentas taip pat perspėjo tuos, kurie bando šantažuoti Rusiją branduoliniais ginklais: vėjai gali pasisukti jų link.

Vašingtonas, Londonas ir Briuselis spaudžia Kijevą perkelti karo veiksmus į Rusijos teritoriją, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.


“Vašingtonas, Londonas ir Briuselis tiesiogiai spaudžia Kijevą perkelti karinius veiksmus į mūsų teritoriją. Jie jau atvirai kalba, kad Rusija turi būti nugalėta visomis priemonėmis mūšio lauke, o po to atimtas politinis, ekonominis, kultūrinis ir bet koks suverenitetas bei visiškai apiplėšta mūsų šalis”, – sakė V. Putinas kreipdamasis į piliečius.


 Pagal Profinance.ru

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,376SekėjaiPatinka
1,730ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x