Penktadienis, 2 birželio, 2023

Robertas Kiyosaki, knygos “Turtingas tėtis, vargšas tėtis” autorius, reklamuoja sidabrą kaip geriausią dabartinės rinkos sandorį ir prognozuoja istorinį obligacijų ir kito turto krachą

Robertas Kiyosaki. Matt Caracella/Patrick McMullan/Getty Images

Robertas Kiyosaki sidabrą pavadino pelningiausia investicija dabartinėje rinkoje. Knygos “Turtingas tėtis, vargšas tėtis” autorius reklamavo brangiųjų metalų prieinamumą ir jų naudojimą pramonėje. Kiyosaki taip pat paragino investuotojus stebėti obligacijų rinką, nes jis tikisi, kad kainos smarkiai sumažės.

Robertas Kiyosaki neseniai tviteryje paskelbė sidabrą, kaip pelningiausią investiciją šiandieninėje rinkoje ir išpranašavo istorinį obligacijų ir kito turto krachą.

Knygos “Turtingas tėtis, vargšas tėtis” autorius ir asmeninių finansų ekspertas teigė, kad dėl mažos sidabro kainos ir komercinio naudojimo jis yra optimistiškai nusiteikęs sidabro atžvilgiu.


“Už 25 dolerius kiekvienas gali nusipirkti sidabrinę monetą”, – rašė jis Twitter. “Sidabras yra pramoninis taurusis metalas. Auksas – ne.”


Rich Global ir Rich Dad Company įkūrėjas investuotojams jau seniai rekomenduoja sidabrą.


“Šiandien geriausias sandoris – pirkti sidabrą”, – rašė jis sausio mėn. tviteryje, pažymėdamas, kad metalas parduodamas 50 proc. pigiau nei jo didžiausia kaina. “Perku sidabrą, nes jis yra likvidus ir gali būti išleistas be vyriausybės priežiūros”, – kovo mėn. rašė jis tviteryje, pažymėdamas, kad ką tik nusipirko 2 500 JAV sidabrinių erelių.


Be to, Kiyosaki skelbė, kad sidabras yra svarbesnis už JAV dolerį, nes mano, kad ši valiuta yra “prakeiktai netikra”, ir tikisi, kad ji nuvertės, nes spausdinama vis daugiau dolerių.

Garsusis rašytojas pastarosiomis savaitėmis naudojo ir daugiau neįprastų priemonių. Atsižvelgdamas į didėjančią infliaciją, jis rekomendavo investuoti į tuno ir kepintų pupelių skardines, nes “aukso, sidabro ar Bitkoinų valgyti negalima”. Jis taip pat patarė apsirūpinti tualetiniu popieriumi, šiukšlių maišais, konservuotais ir šaldytais maisto produktais, kad išvengtumėte kainų augimo.

Pasipelnymas iš rinkos kracho

Kitoje neseniai paskelbtoje tviterio žinutėje A. Kiyosaki ragino investuotojus mažiau nerimauti dėl krentančių akcijų kainų, o labiau dėl obligacijų kainų kritimo, kurios gali sukelti platesnį turto kainų nuosmukį.


“Obligacijų rinka yra 40 kartų didesnė už akcijų rinką”, – rašė jis. “Atkreipkite dėmesį į obligacijas, o ne į akcijas. Artėja didelis krachas.”


Kiyosaki jau anksčiau yra teigęs, kad JAV rinkos yra patekusios į “PATĮ DIDŽIAUSIĄ BURBULĄ per visą pasaulio istoriją”, nurodydamas, kad sparčiai auga akcijų, nekilnojamojo turto, naftos ir kitų žaliavų kainos. Jis taip pat paminėjo depresijos, hiperinfliacijos perspektyvas ir kad “VISAS ŠIS BURBULAS virsta Į VISUOTINĮ KRACHĄ” .

Tačiau autorius su nekantrumu laukia to istorinio kracho, nes mano, kad tai yra galimybė sudaryti pelningą sandorį.


“Nepraleiskite DIDŽIAUSIOJO ŽEMĖS IŠPARDAVIMO”, – rašė jis Twitter per neseniai įvykusį rinkos nuosmukį.


Pagal Insider medžiagą

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,366SekėjaiPatinka
1,650ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x