Trečiadienis, 6 liepos, 2022
spot_img

Saxo Bank paskelbė dolerio ir kitų valiutų rekomendacijas 2022 metų pradžiai

Svaro dolerio grafikas D1 laiko intervale

Svaro pardavimo pozicija prieš JAV ir Kanados dolerį – yra vienas iš labiausiai prioritetinių sandorių.

Pasak Saxo Bank, tvarus JAV ir Kanados ekonomikos augimas, skatinamas mažėjančios pandemijos baimės, turėtų lemti aukštesnes Fed ir Kanados banko palūkanų normas, palyginti su Anglijos banku.

Rinka jau išreiškė savo lūkesčius sugriežtinti Anglijos banko politiką „kuo agresyviau“, trečiadienį sakė Saxo Bank valiutų strategijos vadovas Johnas Hardy. Jo nuomone, JK ekonomika susidurs su naujomis kliūtimis dėl energetikos krizės.

„Omikrono neapibrėžtumo pašalinimas ir aiškus tarptautinių kelionių atgaivinimas bei konstruktyvesnis požiūris į žalią naftą galėtų suteikti Kanados doleriui papildomą postūmį“, – mano Hardy.

Be to, „jei agresyvesnis FED galiausiai išprovokuos griežtesnes sąlygas finansų rinkose, JAV doleris bus geresnis už svarą, kaip užuovėjos valiuta“.

Saxo Bank rekomenduoja pardavinėti svarą JAV ir Kanados dolerio atžvilgiu, tačiau tokie sandoriai aktualūs tik pirmąjį ketvirtį, nes tikimasi, kad JAV doleris metų pabaigoje susilpnės.

Taip pat bankas mato galimybę 2022 m. pirmąjį pusmetį pardavinėti Kinijos juanį Australijos dolerio ir euro atžvilgiu.

„Kadangi Kinija aiškiai parodė, kad yra pasirengusi teikti papildomą paramą šiek tiek susilpnėjusiai ekonomikai, kai kurios švelninimo priemonės greičiausiai atsispindės Kinijos valiutoje, atsižvelgiant į skirtumus su kitais centriniais bankais, kurie 2022 m. sugriežtins savo monetarinę politiką “, – sakė Hardy.

Ekspertas prognozuoja stipresnę Japonijos jeną pirmąjį pusmetį ir rekomenduoja pardavinėti Šveicarijos franką bei Australijos dolerį šios valiutos atžvilgiu.

„JPY dabar atrodo nepakankamai įvertinta, atsižvelgiant į ilgalaikį pajamingumą ir finansų rinkos žlugimo riziką, jei kas nors staiga atsitiktų negero su griežtinimo ciklu“. 

Pagal ProFinance.Ru 

5 1 balsas
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,331SekėjaiPatinka
1,520ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x