Antradienis, 23 liepos, 2024

Spekuliantai parduoda eurą ir perka jeną – Forex rinkos analitika 2018-04-09 d.

Kaip matyti iš naujausių CFTC duomenų, savaitę iki balandžio 3 d. daugiau ar mažiau reikšmingų spekuliacinių pokyčių turėjo tik G4 valiutos, ir jie vyko mažėjančio atvirojo intereso fone. Euras išlieka labiausiai nupirkta valiuta, po jo seka svaras ir Meksikos pesas. Kanados doleris ir frankas parduodami, o kitų valiutų pozicionavimas yra artimas neutraliam. Bendroji JAV dolerio pardavimų apimtis yra stabili ir trečią savaitę iš eilės sudaro maždaug 25 milijardus dolerių.

Grynoji euro pardavimų pozicija sumažėjo (- 1,3 mlrd $ iki $ 20,6 milijardo eurų) dėl bendrojo intereso sumažėjimo. Ilgų pozicijų apimtis mažėja nuo sausio pabaigos, o trumpųjų pozicijų apimtis yra ties daugiamečiais minimumais.

Grynoji svaro pirkimų apimtis pasiekė keliamečius maksimumus (+0,5 $ mlrd iki $ 3,5 mlrd) dėl spekuliantų trumpųjų pozicijų uždarymo ir ilgųjų pozicijų atidarymų.

Trumpųjų pozicijų likvidavimas su jena išlieka pagrindine tema rinkoje. Per ataskaitinį laikotarpį, pirmą kartą nuo 2016 m. lapkričio spekuliacinės pozicijos su jena tapo bulių krypties.

Kanados doleris išlieka labiausiai parduodama valiuta. Per savaitę iki balandžio 3 d., spekuliantai uždarinėjo ilgąsias pozicijas ir atidarinėjo trumpąsias, ko pasėkoje trumpųjų pozicijų suma išaugo 0,4 mlrd $ iki 2,5 mlrd $.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora EURUSD išlieka ties apatine koridoriaus riba, aukščiau 1.2250 lygio ir formuoja Išorinio baro modelį. Slankieji vidurkiai rodo daugiau šoninį judėjimą nei kritimą, todėl tikėtina, kad palaikymo lygis yra stiprus ir pora sekančią savaitę galės reabilituotis.

GBPUSD

Svaras tęsia konsolidaciją aukščiau 1.400 lygio ir formuoja modelį Bėgiai. Kol kas buliai išlaiko pozicijas ssavo rankose, psichologinis lygis 1.400 yra neįkandamas meškoms.

USDJPY

Valiutų pora USDJPY praėjusią savaitę sulaužė ilgalaikį meškų trendą, tačiau iki 108 lygio jėgų pritrūko ir pora suformavo Vidinio baro modelį. Tikėtina, kad po augimo impulso pora koreguojasi, po ko judėjimas į viršų gali tęsti ir toliau. Slankieji vidurkiai rodo bulių trendą.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x