Antradienis, 23 liepos, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2017-01-20 d.

Rytoj sulauksime didžiulės JAV šventės – 45-to JAV Prezidento, D. Trump’o inauguracijos bei kalbos 16:00 valandą Lietuvos laiku. Tai oficialiai pirmoji naujai išrinkto Prezidento darbo diena, todėl ateinančius kelis mėnesius labai svarbu atidžiai stebėti naujosios valdžios veiksmus bei įvedamas permainas, kurių rinkimų metu tikrai buvo pažadėta nemažai, bet kas bus įvesta ir kas liks antrajame plane tai tik pamatysime ateityje. Būtų logiška manyti, kad naujai išrinktas Prezidentas kalbės apie daug šviesesnę šalies ateitį, kuri gali priversti JAV dolerį kiek stiprėti, tačiau reikėtų atsižvelgti ir į kontraversiškas priemones, kurių gali imtis išrinktas JAV Prezidentas.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora po suformuoto vidinio baro toliau krenta, tačiau suformuotas doji modelis parodo nepavykusį augimą, todėl kaip ir ankščiau išlieka galioti labiausiai tikėtinas kritimas link 1,0565 ir žemiau esamo 1,0460 kainų palaikymo lygių. Rytoj be kalbėsiančio D. Trump’o tuo pat metu – 16:00 kalbės ir FOMC narys Harker, kuris galimai bus užgožtas Prezidentinės šventės, tačiau jo įžvalgos gali atskleisti tolimesnį Fed veiksmų planą.

USDJPY

JAV dolerio ir Japonijos jenos pora po suformuoto išorinio baro ir pasiekto 38,2 fibonači korekcinio lygio, rodo norą tęsti bulių tendenciją, kuri tikėtina kels kainą prie buvusių viršūnių – 118,82 kainų pasipriešinimo lygio. Nors tiesiogiai iš Japonijos rytoj nesulauksime svarbių ekonominių naujienų, tačiau šalia esama didžiulė šalies kaimynė – Kinija, 04:00 Lietuvos laiku skelbs savo svarbiausius ekonominius rodiklius, todėl galimas netiesioginis poveikis ir Japonijos ekonomikoje. Gana svarbūs rodikliai kaip BVP, mažmeniniai pardavimai ir gamybos produkcijos indeksas prognozuojama smuks viena dešimtąja procento, todėl letėjanti Kinijos ekonomika gali paskatinti ir Japonijos smukimą bei poros USDJPY augimą.

 

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x