Penktadienis, 8 gruodžio, 2023

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2017-05-05 d.

USDJPY

JAV dolerio bei Japonijos jenos pora pasiekia Fibonači 61,8 korekcinį lygį, po kurio dažnai prasitęsia pagrindinė tendencija, šiuo atveju poros impulsas kritimui. Šiandien po ilgos pertraukos matome meškų žvakę, kuri formuojasi ankstesniosios viduje ir taip suformuodama vidinį barą. Artimiausias kritimo tikslas – 111,63 palaikymo lygis, tačiau paprastai po tokios korekcijos atsinaujinusi tendencija siekia savo kainų ekstremumo taškų, šiuo atveju – minimumų ties 108,00 kainų lygiu. Bet dar iki šio lygio matome ne vieną pasipriešinimą ir pagrindiniai šioje poroje – apvalusis 110,00 ir 109,50. Rytoj Japonijos bankai nedirbs dėl “vaikų dienos”, todėl volatilumas ir likvidumas Azijos sesijos metu turėtų būti mažas.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora šiandien aktyviai auga ir testuoja 1,0974 kainų pasipriešinimo lygį. Tikėtina, kad šiuo metu stiprėjantis euras galėtų ir toliau augti ir EUR/USD poroje pasiekti aukščiau esamą 1,1100 kainų pasipriešinimo lygį, tačiau tai priklausys nuo rytdienos (2017-05-05) JAV statistinių rodiklių. Ryt pirmasis mėnesio penktadienis, todėl kaip įprasta sulauksime JAV Non-farm darbo rodiklių. Po pereito mėnesio smarkiai sumažėjusio įdarbinimo, šiam mėnesiui numatomas stabilizavimosi procesas ir tikėtina, kad įdarbinimas “sugrįš” iki 194 tūkst. darbuotojų. Vidutinis valandinis uždarbis galėtų ir toliau kilti ir pasiekti 0,3% augimą, todėl darbo rodikliai, panašu, JAV dolerio pusėje. Tačiau net ir po tokių optimistinių rodiklių nedarbas šalyje galėtų pakilti viena dešimtąja iki 4,6% lygio, nors tai neatrodo didelis skirtumas, tačiau į šį rodiklį jautriai reaguojama rinkoje, todėl turime “du pliusus ir vieną minusą”, todėl JAV dolerio silpnėjimo iš darbo rinkos rodiklių įžvelgti nepavyksta. Reikėtų nepraleisti ir 20:30 Lietuvos laiku kalbėsiančios Fed vadovės J. Yellen, nes paprastai tokiu metu rinkose nemažai “triukšmo” ir volatilumas porose su JAV doleriu gali ženkliai išaugti.

AUDCAD

Australijos ir Kanados dolerio pora 3 kartus nesėkmingai testavusi 1,0347 pasipriešinimą, koreguojasi ir pasiekia 50,0 Fibonači korekcinį lygį nuo paskutinės augimo bangos. Tokia pasiekta korekcija kartu su šiandien suformuotu pin-baru rodo galimą pakartotinį poros augimą link aukščiau esamo 1,0347 pasipriešinimo. Fundamentiškai šiai porai bus svarbus 04:30 Lietuvos laiku skelbiamas Australijos Rezervinio Banko monetarinės politikos pranešimas bei 15:30 skelbiami Kanados darbo rinkos rodikliai. Kanados darbo rezultatyvumas tikėtina išliks nekitęs ir įdarbinimo sparta išsilaikys panašiame lygyje, todėl nedarbas šalyje turėtų išlikti 6,7% dydžio. Taigi kaip ir JAV dolerio porai, Kanados rytdienos statistinių rodiklių prognozės neutralios, todėl techniniai modeliai grafikuose nėra patvirtinami, tačiau tai jų vertės nesumažina.

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,374SekėjaiPatinka
1,730ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x