Antradienis, 23 liepos, 2024

Valiutų porų analizė 2024-03-10 d.

EURUSD grafikas D1 laiko intervale

Sveiki, žemiau pažiūrėkime, į ką atkreipti dėmesį prekiaujant Forex 2024-03-10 d.

EURUSD poroje susiformavo modelis Doji. 1,1000 maksimumas nebuvo pasiektas, o kitų reikšmingų lygių šiai figūrai nematau. Galbūt po gero augimo atliksime korekciją žemyn. Kaip korekcijos taikinį matau tik 1,0865 lygį. Jei nusileisime iki jo arba šiek tiek žemiau, bandysiu pirkti, su tikslais į 1,1000.

AUDUSD

AUDUSD poroje Pin-baro modelis, neturintis rimtesnės atramos. Bandysiu čia pardavinėti su nedideliais tikslais į 0,6563 lygį. Ten pažiūrėsime į kainos reakciją ir priimsime sprendimus dėl tolesnių sandorių.

Fundamentinė apžvalga

Larsas Fruergaardas Jørgensenas – Novo Nordisk generalinis direktorius

Paskutinė praėjusios savaitės diena buvo kupina ekonominių įvykių. Azijos rinkose jena sustiprėjo iki naujų dviejų mėnesių minimumų po didelių korporacijų sprendimo didinti darbo užmokestį, taip pat paskelbus statistinius duomenis apie sparčiai augantį Kinijos importą ir eksportą. Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių akcijų indeksai dieną baigė su pliusu.

Europoje vyravo naujienos apie prognozes viršijantį pramonės gamybos augimą Vokietijoje, dėl kurių akcijų rinkos, išskyrus Jungtinę Karalystę, pateko į žaliąją zoną. FTSE indeksas sumažėjo dėl sustiprėjusios nacionalinės valiutos.

JAV akcijų rinkos buvo raudonos, penktadienio išpardavimą lėmė nevienareikšmiški statistiniai duomenys apie padidėjusį užimtumą ir didesnį nedarbą. Investuotojai nusprendė fiksuoti pelną, ypač technologijų sektoriuje, o Tesla toliau fiksavo antirekordus. Iškritusi iš kapitalizacijos reitingo dešimtuko, ji užleido savo vietą Novo Nordisk. Vaistų gamintoja, gaminanti svorio metimo produktus, investuotojams tapo patrauklesnė už elektromobilių gamintoją, kuri veda kainų karą.

APAC

Nikkei 225 + 0,23 %
Hang Seng + 0,76 %, CSI300 + 0,43 % Šanchajus + 0,61 %
S&P/ASX 200 + 1,07 %
KOSPI + 1,24 %.

Pirmadienį bus skelbiamas tik Japonijos BVP.

JAV

Dow Jones – 0,18 %
NASDAQ – 1,16 %
S&P500 – 0,65 %

Euro zona

DAX -0,02%
CAC40 + 0,15%
FTSE100 – 0,43%

Kriptovaliutų naujienos

Savaitės pabaigoje bitkoinas “pasiekė” 70 000 JAV dolerių ribą, taip atnaujindamas istorinį maksimumą. Kriptovaliutų augimo priežastis – institucinių investicijų antplūdis per JAV biržoje pradėtus platinti Bitcoin ETF fondus.

Pavyzdžiui, “BlackRock” priklausančiame tokiame fonde sukaupta 198 000 BTC. Tai yra daugiau nei sukaupė “Microstrategy”, kuris per trejus metus sukaupė 193 000 BTC, tačiau į “Bitcoin ETF” šios lėšos pateko per du mėnesius. Analitikai tikisi, kad tokių investicijų srautas spartės, nes dabar FED spausdina dolerius 1 trilijono JAV dolerių per 100 dienų greičiu ir fiat vertė investuotojų akyse krenta. Bendrovė “Microstrategy” jau paskelbė apie 600 mln. dolerių vertės obligacijų emisiją, siekdama šiuos pinigus išleisti BTC pirkimui.

Praėjusią savaitę JAV Vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) atidėjo sprendimą dėl Ethereum ETF, dar vieno kriptovaliutų rinkos augimo ateityje veiksnio, paleidimo. Bendrovės “Terra” (LUNA), kurios blokų grandine išleista UST, kurios žlugimas investuotojams kainavo daugiau kaip 30 mlrd. dolerių nuostolių, įkūrėjas iš Albanijos, kur jis slapstėsi, vyks į Pietų Korėją. JAV valdžios institucijoms nepavyko pasiekti, kad Kwonas stotų prieš teismą, nors ten jam buvo iškelta byla, kol Korėjos valdžios institucijos tai suprato.


Rezultatai treidinge yra individualūs ir priklauso nuo patirties bei disciplinos. Savo įgūdžius ir discipliną galite patobulinti mūsų kurse: Jaunojo treiderio ABC

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x