Privatumo politika

Ši privatumo politika apima svetainės Spekuliantas.com paaiškinimus apie tai, kaip yra naudojama informacija, kurią Jūs mums atsiunčiate, taip pat, kaip susisiekti su mumis, jeigu Jums kiltų klausimų ir problemų.

1. Kokia informacija mums būtina?

Jeigu nusprendėte užsiprenumeruoti Spekuliantas. com naujienlaiškius arba kitus informacinius produktus, kurie yra Spekuliantas.com svetainėje, mes paprašysime iš Jūsų tokios informacijos, kaip vardas ir elektroninis paštas.

Tokios informacijos reikalingumas yra grindžiamas sekančiomis priežastimis: mes reguliariai rengiame aktualius informacinius produktus (nemokamus) apie prekybą valiutų rinkoje. Jūsų susidomėjimas konkrečiu informaciniu produktu mums leidžia daryti prielaidą, kad ir kiti treidingo tematikos produktai Jums bus įdomūs ir naudingi ateityje. Todėl tam, kad informuotume Jus apie šiuos produktus, o taip pat užtikrinti priėjimą prie jų, mums reikalinga išsiųsti Jums informacinį laišką. Be to, mes galime rengti pramoginius-edukacinius konkursus, apklausas, kad sužinoti Jūsų nuomonę apie mūsų produktus, o taip pat Jūsų pageidavimus.

Jeigu pateikiate mums svetimus asmens duomenis, būtinai turite gauti tų asmenų sutikimą. Taip pat įsitikinkite, kad pateikiate teisingus ir tikslius duomenis.

2. Ką mes darome su Jūsų asmenine informacija?

Jūsų elektroninio pašto adresas ir Jūsų vardas bus naudojami sekančiais tikslais:

  • informacijos apie mūsų produktus pateikimui Jums, taip pat apklausų, konkursų atvejais, jeigu juose dalyvaujate;
  • Jūsų užklausų atsakymams, jeigu kreipiatės su įvairiais klausimais (pvz. pamiršote forumo slaptažodį);
  • naujienlaiškių siuntimui su straipsnių anonsais, taip laiškų su reklamine informacija apie produktus, specialius pasiūlymus ir paslaugas iš mūsų partnerių.

3. Kas dar turi prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos?

Naujienlaiškių siuntimui mes naudojame naujienlaiškių servisą SendinBlue (https://www.sendinblue.com/legal/privacypolicy/).

Šis servisas apdoroja Jūsų asmeninę informaciją (t.y. elektroninį paštą ir nurodytą Jūsų vardą) tam, kad mes galėtume Jums išsiųsti elektroninį laišką, tam, kad Jūs turėtumėt prieigą prie pasirinkto produkto arba mes galėtumėm informuoti Jus apie naujus aktualius produktus treidingo tema, arba atlikti apklausą, su tikslu išsiaiškinti informaciją, kuri Jus domina. Išsirtiniais atvejais, mes galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją, jeigu to reikalauja įstatymai arba atvejai, kai turime apsaugoti save nuo  galimų vartotojų neteisinių veiksmų ar kitų pavojų.

4. Identifikaciniai failai (cookies)

Spekuliantas.com tinklalapis naudoja identifikacinius failus, taip vadinamus slapukais (angl. „cookies“). Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, siunčiami į vartotojo kompiuterį, siekiant registruoti jo veiksmus tinklalapyje. Slapukai spekuliantas.com tinklalapyje yra naudojami išskirtinai vartotojų personalizacijos tikslams, o būtent – vartotojų lankomumo, elgsenos (statistika) ir jų veiksmų registravimui.

Kiekvienas puslapio lankytojas gali išjungti (taip pat ištrinti juos) slapukų naudojimą savo naršyklės nustatymuose. Tačiau būtina žinoti, kad tokiais atvejais gali būti nepasiekiamos kai kurios funkcijos arba veikti netinkamai (pvz. konkursų registracijos, akcijinių produktų nuorodos ir pan.).

5. Saugumas

Mes imamės visų protingų priemonių, kad iki minimumo sumažinti riziką dėl galimo duomenų praradimo, vagysčių, nesankcionuoto priėjimo prie Jūsų asmeninės informacijos, sunaikinimo arba jos paviešinimo. Tuo pačiu metu, mes negalime absoliučiai garantuoti, kad nesankcionuotos piktnaudžiavimo rizikos dėl Jūsų duomenų panaudojimo nėra.

Raginame Jus atsakingai saugoti gautus paskyros slaptažodžius ir jokiu būdu neviešinti jų kitiems asmenims (tuo atveju, jeigu kalba eina apie produktus, turinčius prieigos slaptažodžius). Nedelsiant prašome susisiekti su mumis, jeigu Jums taps žinoma dėl kažkokio informacinio saugumo pažeidimo (pavyzdžiui, nesankcionuoto Jūsų slaptažodžio naudojimo).

6. Vaikai

Mes visiškai suprantame tėvų nuogąstavimus dėl asmeninės informacijos apie jų vaikus. Primygtinai prašome visų lankytojų, kurie yra jaunesni nei 18 metų, gauti tėvų arba globėjų sutikimą prieš pateikiant bet kokią savo asmeninę informaciją. Pareiškiame, kad mes nerenkame informacijos apie vaikus sąmoningai.

Jeigu mums taps žinoma, kad mes gavome asmeninę informaciją apie vaiką, nesulaukusį 14 metų amžiaus, mes imsimės priemonių panaikinti tokią informaciją kuo įmanoma skubiau.

7. Prenumeratos atsisakymas

Jeigu Jūs nepageidaujate gauti iš svetainės Spekuliantas.com laiškų, prašome pereiti į specialią nuorodą, kuri yra kiekvieno spekuliantas.com laiško apačioje.

8. Kontaktai

Svetainė Spekuliantas.com priklauso ir yra valdoma kompanijos Goldfinger Solutions Ltd. – registracijos numeris IBC No. 204433, buveinės adresas: Suite 3, 1st Floor, La Ciotat Building, Mont Fleuri, Mahe, Seychelles.

Jeigu Jums iškiltų klausimų ir/ar problemų, susijusių su privatumo politika ir Jūsų asmeninių duomenų saugumu, prašome rašyti elektroniniu paštu: labas@spekuliantas.com

Pagarbiai,

Spekuliantas.com