Antradienis, 28 gegužės, 2024

Aktualios Forex rinkos idėjos rytdienai, 2016-04-28 d.

Neseniai, 21.00 val. baigėsi FRS posėdis, kuriame JAV dolerio palūkanų norma buvo palikta galioti esamame lygyje. FED tonas buvo kiek optimistiškesnis nei kovo mėnesio posėdyje, buvo pažymėta, kad pažangą padarė darbo rinkos sfera ir labai “solidžią” pažangą padarė gyventojų namų ūkio pajamos. Kiek prasčiau buvo atsiliepta apie vartotojų išlaidas, verslo investicijas ir grynąjį šalies eksportą.

Analitikai tikėjosi, kad FED duos kažkokių užuominų dėl palūkanų kėlimo birželio mėnesį tačiau nedavė jokių užuominų nebuvo. FED taip pat eilinį kartą išreiškė susirūpinimą dėl pasaulinės ekonomikos ir jos pokyčių, sakydama, kad atidžiai stėbės juos. Sprendimą nekeisti politikos priėmė 9 nariai iš 10. Kitas FRS posėdis numatytas birželio 14-15 d.

Rytoj svarbesni įvykiai iš JAV – pradinės paraiškos dėl bedarbystės 15.30 val. – prognozė teigiama.

EUR/USD

EURUSDDaily

Trečiadienį pagrindinė valiutų pora demonstravo kilimą iki pat FRS posėdžio, pakildama virš pasipriešinimo lygio 1.1324, tačiau po svarbių naujienų susikoregavo žemiau. Sunku pasakyti, kur kaina judės toliau, bet sprendžiant iš to, kad didelio meškų impulso per FED nebuvo, kursas turėtų kilti pagal trendą toliau, kai rinka apsiramins.

Rytoj iš euro zonos atkreiptinas dėmesys į bedarbystės statistiką Vokietijoje 10.55 val.

USD/JPY

USDJPYDaily

Ryt svarbi šiai valiutų porai diena – pluoštas ekonominės statistikos naktį, 2.30 val. ir 6.00 val. Lietuvos laiku įvyks Japonijos banko posėdis ir spaudos konferencija. Primintina, kad buvo nemažai gandų apie tai, kad numatytas didelis politikos šveninimo priemonių pateikimas, todėl yra jenos silpnėjimo rizika.

Pačiame grafike nėra ko žiūrėti, maža Dodži žvakė liudija, kad volatilumas labai mažas ir rinkos dalyviai laukia naujienų rytoj.

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x