Ketvirtadienis, 18 balandžio, 2024

Analitinė Forex rinkos apžvalga rytdienai, birželio 2 d.

Po mišrios statistikos iš JAV ir artėjančio ECB posėdžio, trečiadienį JAV doleris silpnėja prieš eurą ir keletą kitų pagrindinių valiutų. Kiek prastesni šiandien buvo JAV statybos išlaidų rodikliai, tačiau PMI pramonės indeksas iš ISM viršijo prognozes ir išėjo geresnis.

Rytoj, ketvirtadienį svarbiausia naujiena, be abejo, ECB posėdis, kur bus svarstoma ES monetarinė politika ir euro bazinė palūkanų norma. Šou pradžia 14.45 val., o spaudos konferencija 15.30 val.

Prognozuojama, kad euro palūkanos nebus keičiamos (dabartinis dydis -0,4%), tačiau kaip visada bus svarbūs M. Draghi komentarai, kurie turi stebuklingos galios stumtelti eurą į viršų 4,6% per vieną sesiją, arba nuleisti jį keliomis figūromis žemiau. Kalbama, kad rinkos dalyviai, siekdami nerizikuoti, uždaro trumpąsias pozicijas su euru.

Iš kitų svarbių naujienų rytoj paminėtinos pradinės paraiškos bedarbystės pašalpoms iš JAV, taip pat darbo rinkos statistika pagal ADP versiją. Taip pat 15.35 val. klabės FOMC narys Powell.

Techniškai, valiutų pora EUR/USD tęsia korekciją nuo svarbaus 1.1100 lygio ir buliai bandys įsitvirtinti aukščiau 1.1160, kuris porai galėtų tapti palaikymu ir galima būtų banduyti vystyti kilimą toliau. Be abejo, iki rytdienos ECB posėdžio kursas turėtų išsilaikyti maždaug šiuose lygiuose, tačiau bendras trendas išlieka žemyn.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svaras atrodo, visiškai tapo priklausomas nuo sociologijos ir krenta po eilinių (paskutinių) apklausų dėl referendumo, kur bus svarstomas D. Britanijos išstojimo iš ES klausimas. Kompanijos ICM suorganizuota telefoninė apklausa parodė, kad 45% respondentų pageidautų palikti Europos Sąjungą ir tik 42% buvo už tai, kad joje išlikti. Dar viena apklausa parodė, kad nusiteikusių išstoti iš ES ir pasilikti joje santykis yra 47% ir 44%, nors dar praėjusią savaitę šis santykis buvo apylygis – po 45%. Pasak analitikų, tokie duomenys šokiravo treiderius, kurie jau tikėjosi, kad “Brexit” neįvyks ir rezultate tai sukėlė svaro pardavimus.

Techniškai, valiutų pora GBP/USD atidirbinėja vakar suformuotą Išorinio baro modelį ir artėja prie senai mums pažįstamo palaikymo lygio 1.4350. Slankieji vidurkiai praktiškai  persikirto į meškų pusę, todėl artimiausiu metu galime tikėtis kritimo ir toliau.

Rytoj 16.00 val. kalbės Anglijos banko vadovas Carney.

USD/JPY

USDJPYDaily

Buliams nepavyko užtvirtinti savo pimadieninio pramušimo aukščiau 111.58 ir šiandieniu kritimu pora USD/JPY pramušė net du lygius iškart, tarp kurių net kylančio trendo liniją. Dabar visas dėmesys į 109.40 palaikymą, kurio pramušimas būtų nemenkas įvykis. Pasipriešinimas dabar tapo 110.20/45.

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,399SekėjaiPatinka
1,810ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x