Pirmadienis, 15 liepos, 2024

Analitinė Forex rinkos apžvalga rytdienai, birželio 7 d.

JAV doleris pirmadienį išlieka daugmaž stabilus prieš pagrindines valiutų poras, bet rinkos dalyviai šiandien dar laukia Janet Yellen pasirodymo 19.30 val. Lietuvos laiku. JAV dolerio indeksas laikosi ties 94 punktais ir atrodo, doleris nesuranda jėgu didesnei korekcijai po “superpenktadienio”, kai amerikiečių valiutos kritimą sukėlė itin silpni darbo rinkos duomenys. Galbūt, FRS vadovė bandys mesti gelbėjimo ratą “amerikiečiui”.

Investuotojai norės sužinoti, ar nepasikeitė Yellen retorika po šios silpnos statistikos, kadangi anksčiau FRS vadovė yra dariusi pareiškimus dėl galimo palūkanų didinimo artimiausiu metu. “Šiandieninė Yellen kalba bus labai svarbi. Pagal mūsų prognozes, ji pasakys, kad darbo rinkos statistika neramina FRS ir kad JAV ekonomika nepakankamai stirpi palūkanų kėlimui artimiausiu metu” – sako BNP Paribas strategas Londone Maikas Snedas. Jo žodžiais, banko BNP Paribas analitikai nesitiki JAV dolerio palūkanų kėlimo šiais metais.

Tuo tarpu Anglijoje, surengtoje instituto YouGov apklausoje dėl D.Britanijos išstojimo iš ES, 45% respondentų pasisako už išstojimą iš ES, o 41% reiškia norą pasilikti, kiti respondentai yra neapsisprendę. Referendumas dėl D.Britanijos yra paskirtas birželio 23d.

To rezultate, valiutų pora GBP/USD smuktelėjo link palaikymo lygio 1.4350, tačiau šiuo metu koreguojasi ir formuoja gana gražų Pin-barą. Modelis nėra labai geras ta prasme, kad ryškaus trendo į viršų, deja, nėra. Tačiau tikėtina, kad kaina sugrįš prie 1.4620 pasipriešinimo.

EUR/USD

EURUSDDaily

Po stipraus bulių impulso penktadienį, valiutų pora EUR/USD šiandien rodo nedidelį volatilumą, vyksta konsolidacija virš naujai suformuoto palaikymo lygio 1.1330. Slankieji vidurkiai praktiškai persikirtę į bulių pusę, todėl tikėtina, kad pora tęs judėjimą į viršų link sekančio pasipriešinimo 1.1440.

Rytoj 12.00 val. bus skelbiamas euro zonos BVP, geri duomenys gali suteikti eurui daugiau optimizmo.

AUD/USD

AUDUSDDaily

Australijos doleris, kaip viena iš pagrindinių valiutų, šiandien prekiaujamas pozityviai prieš JAV dolerį ir grafike matome besiformuojantį Pin-baro modelį. Modelis turi nebolgą palaikymą 0.7350 ir trendas praktiškai persikirtęs į bulių pusę.

Beje, rytoj Australijos banko posėdis, kur bus svarstoma AUD palūkanų norma. Geros naujienos gali suteikti didesnį stimulą Australijos valiutai. Ir nors palūkanų norma gali būti palikta be pakeitimų (pagal prognozę), tačiau dabar rinkoje geriau veikė blogos USD naujienos nei geros kitų valiutų.

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x