Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Anglijos bankas rytoj gali sumažinti palūkanų normą 0,25%

Analitikai iš RBS mano, kad rytoj vyksiančiame Anglijos banko posėdyje gali būti nuspręsta sumažinti esamą 0,5% svaro palūkanų normą iki 0,25%. Tokia tikimybė yra vertinama 75%. Taip pat rinkos ekspertai tikisi, kad bankas gali mažinti palūkanas ir rugpjūčio mėnesį. “Mes laukiame, kad po liepos mėnesio sumažinimo, bankas tęs politikos švelninimą ir rugpjūčio mėnesį. Nors, reikia pasakyti, kad Anglijos bankas daug agresyviau elgėsi krizės metu 2008-09 m.” – teigia RBS analitikai.

Tuo tarpu valiutų pora GBP/USD gana stabiliai prekiaujama virš 1.3200 lygio, nors aukščiau 1.3330 pakilti porai meškos neleido. Jei pora dieną baigs virš 1.3200 lygio, gali būti tolimesnis kilimas toliau, kitu atveju, pora gali tęsti kritimą pagal trendą, kuris išlieka meškų.

Svaro reakcija rytoj priklausys nuo tolimesnio Anglijos centrinio banko politinio kurso, kuris turėtų paaiškėti rytdienos posėdyje. BOE posėdis vyks rytoj 14.00 val. Lietuvos laiku. Ekspertai linkę manyti, kad svaras tęs silpnėjimą.

Šiandien svaras tęsė korekciją santykyje su USD, belaukiant naujos D. Britanijos premjerės Theresos May patvirtinimo, kurią turi patvirtinti karalienė. JAV dolerio indeksas šiandien nukrito apie 0,18% iki 95.34 punkto. Kai kurie rinkos dalyviai mano, kad svaras gali pratęsti korekciją santykyje su JAV doleriu dėl geresnių ekonomikos perspektyvų išeinant iš ES. Theresa May buvo šalininkė pasilinkti ES ir tas faktas, kad ji nėra Brexit šalininkė, ramina rinkas, mano kai kurie ekspertai.

Valiutų pora EUR/USD šiandien irgi stiprėja, iš dalies dėl silpnų JAV importo duomenų. Duomenys parodė, kad importo kainos išaugo 0,2%, o buvo tikimasi 0,5% augimo. Eksporto kainos išaugo 0,8% prieš 0.3% prognozę. Pora šiuo metu prekiaujama virš 200 SMA, 1.1100 lygio ir bandys pasiekti naujus savaitės maksimumus. Tolimesnis pasipriešinimas 1.1185 (liepos 5 d. maksimumas) ir 1.1227 (100 SMA)

EURUSDDaily

Šiandien dar laukia keletas svarbių naujienų – tai “FRS Smėlio knyga” ir FOMC narių Harkerio ir Kaplano pasirodymas.

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Erlandas
Erlandas
2016-07-14 08:01

Sveiki,esu pradedantysis prekiautojas.Tiesiog dar bandau demo versijoje.Sudomino supremacy strategija.Ar galit kas nors realiai patvirtinti,kad ji duoda bent 55 proc?Gal kas bande su ja prekiauti tikroje saskaitoje.Aciu

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x