Trečiadienis, 12 birželio, 2024

Doleris ima pauzę prieš svarbias naujienas – Forex rinkos analitika 2018-05-23 d.

JAV doleris antradienį šiek tiek koreguojasi, tačiau amerikietiška valiuta nepraranda optimizmo.

EURUSD

EURUSD prekiaujamas $1.1779 zonoje, panašiai, kaip ir pirmadienį.  Andradienio ryte buvo bandymai pakilti aukščiau $1.1829, tačiau nesėkmingai ir rezultate pora formuoja į Dodži modelį panašią žvakę. Dolerio indeksas sumenko apie 0.03% iki 93.53 punkto.

Pasak Nordea bankininkų, investuotojų optimizmas dėl JAV ir Kinijos ginčo išlieka teigiamas faktorius JAV doleriui, ir naujienos, ateinančios iš šio fronto, tik stiprina dolerio pirkėjų nuotaikas. Tapo žinoma, kad Kinija sutiko sumažinti automobilių importo tarifus nuo 25% iki 15%. Užfiksavę pelną, žaidėjai dabar lauks naujų įvykių, kurie turėtų pastumti rinką judėti toliau. Tokie įvykiai gali tapti rytoj publikuojamas protokolas dėl paskutinio FRS posėdžio. Paskutinio mėnesio eigoje, doleris gavo gerą palaikymą dėka stiprios JAV ekonomikos statistikos, todėl protokolas gali būti teigiamas dolerio buliams.

Iki sekančio FRS posėdžio lieka kiek mažiau nei keturios savaitės, o palūkanų kėlimo  tikimybė šiame posėdyje rinkos yra vertinama 72%. Jeigu statistika, kuri išeis šiuo periodu bus kaip ir anksčiau stipri, doleris gaus gerą palaikymą, mano Nordea valiutų strategai. Šią savaitę taip pat bus publikuojami PMI duomenys. EURUSD greičiausiai tęs konsolidaciją 1.18 zonoje, tačiau artimiausią mėnesį dolerio ralis gali būti atnaujintas, pažymi banko ekspertai.

GBPUSD

GBP/USD antradienį taip pat bandė vystyti augimą, tačiau Amerikos sesijos pabaigoje iššvaistė visą potencialą ir formuoja Pin-baro modelį žemyn.

Šiandieninė Anglijos banko vadovo Carney kalba buvo pakankamai pesimistinė – vadovas nieko konkretaus nepasakė apie svaro palūkanų kėlimą.

Iš esmės, GBPUSD nuotaikos išlieka meškų, pora H4 grafike pora prekiaujama žemiau 50, 100 ir 200 SMA. Palaikymas 1.3400 ir 1.3350, pasipriešinimas: 1.3450, 1.3500  ir 1.3618.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x