Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

EURUSD konsoliduojasi ties 1.2400 – Forex rinkos apžvalga 2018-02-20 d.

Pirmadienį rinkose prekyba vangoka, kadangi tiek JAV, tiek Kanados rinkos nedirba dėl valstybinių švenčių, todėl rinkoje mažas volatilumas ir mažos apimtys.

EURUSD

Šiandien valiutų pora EURUSD patyria spaudimą, pratestavo svarbų palaikymą ties 1.2400 ir formuoja Dodži modelį. Pora nesugeba pakilti antrą dieną iš eilės po esminio apsisukimo, kuris įvyko penktadienį nuo 2018 metų maksimumų 1.2560.

Bendrai, reikia pasakyti, kad euro kritimas, greičiausiai bus neilgas, kadangi vieningoji Europos valiuta tebegauna palaikymą dėl stiprios makroekonominės statistikos, įskaitant patikimą mokėjimo balanso proficitą.

Artimiausias rizikos faktorius porai taps naujienos trečiadienį – paskutinio FOMC posėdžio protokolas, o ketvirtadienį estafetę perims ECB.

GBPUSD

Pirmadienį GBPUSD buliai pritrūko jėgų ir pora nukrito ties psichologiniu lygiu 1.40, pažymėdama 3-jų dienų minimumus dėl dolerio sustiprėjimo (dolerio indeksas tęsia atsistatymą nuo 3-jų metų minimumų).

Taip pat, svarui į viršų kilti neleidžia ir neapibrėžtumas dėl rytoj vyksiančio naujojo derybų raundo Briuselyje dėl Brexit.

Techniškai, pora GBPUSD formuoja Dodži žvakę, o slankieji vidurkiai juda horizontaliai, rodydami konsolidaciją.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x