Šeštadienis, 15 birželio, 2024

EURUSD taikosi į viršų – Forex rinkos analitika 2018-03-20 d.

Pirmadienį dieną valiutų pora EUR/USD geranoriškai sureagavo į Reuters pranešimą apie tai, kad dabar net patys “balandiškiausi” ECB nariai susitaikė su tuo, kad QE švelninimo programa turi būti baigta šiais metais ir būtina persijungti į monetarinės politikos griežtinimą.

Papildomas euro palaikymo faktorius tapo ir tai, kad ES ir Britanijai galų gale pavyko susitarti dėl Brexit pereinamojo laikotarpio sąlygų. Kai atsakas į tai – užtikrintas svaro kilimas, kuris paskui save patraukė ir eurą. Euras vysto augimą ir dėl JAV biržų kritimo. DOW JONES smuktelėjo 1.15%, o S&P – 1.30%.

EUR/USD atnaujino maksimumus ties 1.23570, priartėdama prie ketvirtadienio maksimumų ir suformuodama Išorinio baro modelį. Stiprus atšokimas nuo savaitinių minimumų ženkliai pagerino trumalaikę techninę prognozę su šia pora.

GBPUSD

GBP/USD užtikrintai šovė į viršų link mėnesinių maksimumų po to, kai ES ir Britanijos atstovai pareiškė, kad abejoms pusėms, galų gale, pavyko “didžiaja dalimi” sutarti sutarties sąlygas dėl pereinamojo Brexit laikotarpio, nežiūrint į tai, kad liko neišspręstas klausimas dėl Airijos sienos.

Po šių naujienų, svaras pramušė 1.40 ir patestavo maksimumus ties 1.4090. Įdomu, kuo baigsis ši bulių kova, šiuo metu impulsas kiek koreguojasi, be to, poros laukia nauji išbandymai – FRS (šį trečiadienį) ir Anglijos banko (šį ketvirtadienį) posėdžiai, taip pat ES vadovų susitikimas (penktadienį).

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x