Antradienis, 21 gegužės, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, biržėlio 12 – 16 d

EURUSD

Užsidarant rinkoms, penktadienį, matome pagrindinės valiutų poros smukimą žemiau 1,1200 kainų lygio, tačiau iš suformuotos žvakės matomas didžiulis pirkėjų pasipriešinimas. Augimas šioje stadijoje vis dar sveikas, tačiau panašu, kad korekcija privers kainą testuoti žemiau esantį 1,1141 palaikymo lygį. Kritus žemiau palaikymo tikėtinas 1,1000 lygio testavimas, nes šiuo metu kaina “įsprausta” į siaurus rėmus, o tęsiantis tendencijai ir kirtus lokalų 1,1250 pasipriešinimą tikėtinas 1,1300 bei net 1,1400 lygio siekimas. Ateinančią dieną (pirmadienį) svarbių naujienų šiai porai nenumatoma, tačiau iš ateinančios savaitės statistinių rodiklių prognozių JAV dolerio stiprėjimas atrodo labiau tikėtinas. Su 99,6% tikimybe sulauksime Fed palūkanų augimo iki 1,25% lygio, todėl nors ir turėtų stiprėti JAV doleris, tačiau didžiąja dalimi šis augimas jau įskaičiuotas į kainą.

GBPUSD

Po patirtos T. May rinkiminės fiasko, svaro vertė ženkliai smuko ir atsirėmė į buvusį palaikymo lygį. Teigiama, kad May praradusi politinę jėgą ir palaikymą nebesugebės įgyvendinti “švaraus” išstojimo iš Europos Sąjungos. Tačiau techniškai dar nėra kirstas 1,2732 palaikymo lygis nors ir ženkliai sulėtino augimo tempą ir pereina į šoninį judėjimą, tačiau apie kritimą, bent iš grafiko analizės kalbėti dar anksti. Jeigu JAV rodikliai ateinančią savaitę parodytų gerus rezultatus, galimas JAV dolerio atsistatymas prieš svarą tuomet krentant iki 1,2500 kainų lygio, tačiau esamoje situacijoje labiau tikėtinas augimo tęstinumas, bei galimas apvaliojo 1,3000 pasipriešinimo testavimas.

USDCAD

JAV ir Kanados dolerio pora išsilaiko kylančiame kanale, prie apatinės kanalo palaikymo pusės, todėl kaip ir ankščiau išlieka galioti buvusi prognozė augimui poroje link 1,3600 pasipriešinimo lygio.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x