Sekmadienis, 23 birželio, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, gruodžio 12-16 d.

JAV dolerio indeksas (DXY)

Sveiki prekybininkai. Šią savaitę matėme atsigaunantį dolerį po pasiekto dolerio indekso (dxy) 100,00 apvalaus palaikymo lygio, padėjusio kiek atsispirti ir tęstis bulių augimui indekse. Ateinančią savaitę sulauksime nemažai svarbių ekonominių naujienų, kurių prognozės palankios siekti naujai viršūnei poroje, tačiau bene svarbiausios ir laukiamiausios bus trečiadienį – FED palūkanų normos tvirtinimas ir vėliau vyksianti FOMC spaudos konferencija.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora tęsia kritimą pagal tendenciją ir pasiekusi stiprų 1,0565 palaikymą laukia stipresnio paskatinimo tolesniam kritimui. Techniškai poroje susiformavo dvigubo dugno modelis, pagal tai pora galimai mėgintų kiek kilti, tačiau stiprus dolerio augimas, tikėtina neleis išsipildyti šiam modeliui ir poroje, todėl labiau tikėtinas prasilaužimas ir kritimas link žemiau esamų 1,0460 ir 1,0400 kainų palaikymo lygių. Rytoj 2016-12-12 nenumatoma svarbesnių ekonominių naujienų, galėsiančių stipriau paveikti šios poros.

FED palūkanų normų gruodžio 14-ą, tikimybių histograma

Šiuo metu galiojanti 0,50% palūkanų norma, su beveik 95% tikimybe bus pakeista į 0,75%, ką matome iš ateities sandorių rinkos dalyvių nustatomų kainų, taigi žinant, kad ši naujiena didžiąja savo dalimi yra įskaičiuoja į JAV dolerio kainą, galime numatyti silpną augimą po patvirtintų naujų palūkanų normų, tačiau volatilumas porose su JAV doleriu visgi gali smarkiai išaugti naujienos skelbimo metu.

USDJPY

JAV dolerio augimas fiksuojamas ir poroje USD/JPY po įveikto fibonači 61,8. Kylanti kaina tikėtina sieks aukščiau esamo pasipriešinimo 116,00 apvalaus kainų lygio, kuris sutampa su 70,7 fibonači lygiu. Įveikusi šiuos lygius pora galėtų siekti ir aukščiau esamo 118,82 kainų lygio, tačiau tokiam rezultatui pasiekti turėtume sulaukti gerų naujienų iš JAV. Slankieji vidurkiai EMA (8;21) nerodo silpnumo ženklų ir išlieka kylančios krypties, kuri tikėtina ir tęsis ateinančią savaitę.

 

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mykolas
2016-12-11 16:57

Lauksime EURUSD 1:1 !!! 🙂

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x