Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, gruodžio 26-30 d.

Praėjusią savaitę JAV doleriui nepavyko padaryti žymesnio progreso ir tai matome JAV dolerio indekso (DXY) grafike, kur indeksas šiuo metu susiduria su 103,00 pasipriešinimo lygiu. Ketvirtadienį paskelbta galutinė JAV ketvirčio BVP ataskaita buvo palankesnė nei numatyta prognozėse, tačiau rinka šią naujieną sutikto abejingai, tikriausiai šį augimą prislopino kiek prastesni JAV darbo rinkos rezultatai. Sumažėjęs aktyvumas rinkoje gali būti pateisinamas esamomis šventėmis, bet reikėtų išlikti atidiems ir stebėti kaip užsidarys ši paskutinė, 2016 metų prekybos savaitė.

EURUSD

Dolerio indekso judesio atkartojimą galime matyti ir pagrindinėje valiutų poroje, kuri šiuo metu išsilaiko žemiau 1,0500 pasipriešinimo lygio. Pagrindinis meškų trendas žemyn tęsiasi, tačiau esant tokiam nedideliam volatilumui rinkoje, tikėtina, kad pora šiais metais pora užsidarys panašiame kainų lygyje. Pagrindiniai palaikymo lygiai kuriuos ši pora tikėtina sieks – 1,0300 ir žemiau esamas 1,0200 apvalusis kainų lygis. Fundamentiškai ateinančią savaitę svarbiausia naujiena šiai porai – antradienį skelbiamas JAV vartotojų pasitikėjimo indeksas, kuris numatoma išaugs į JAV dolerio pusę.  

AUDJPY

Įdomi pora šiuo metu – Australijos doleris ir Japonijos jena, kuri buvo aptarta ir ankstesnėje rinkos apžvalgoje. Susiformavusi viršūnė poroje gražiai atlieka korekcinį kritimą ir tikėtina, kad šis turėtų tęstis iki 38,2 fibonači lygio bei link 82,00 apvalaus kainų lygio, ties kuriuo matomas fibonači 50,0 lygis. Ateinančią savaitę – pirmadienį ir antradienį sulauksime nemažai statistinių rodiklių iš Japonijos, kurie vertinami nuosaikiai, su maža įtaka rinkoje, todėl didelio volatilumo iš ekonominių naujienų nėra numatoma, ypač matant, kad statistinių rodiklių prognozės nežymiai skiriasi nuo anksčiau buvusių reikšmių.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mykolas
2016-12-25 12:54

Linksmu Kaledu!

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x