Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, gruodžio 5-9 d.

Praėjusią savaitę JAV doleris jautėsi pakankamai silpnai, nors fundamentinės naujienos buvo palankios dolerio vertės augimui. BVP, vartotojų pasitikėjimo, darbo rinkos rezultatai išėjo geresni nei buvo galima tikėtis, pasiektas žemiausias nedarbo lygis (4,6%) per pastarąjį dešimtmetį nepaskatino augimo, o palanki fundamentika tik slopina esamą dolerio korekciją žemyn. JAV dolerio indeksas (DXY) tęsia korekcinį kritimą link 100,00 kainų ribos ir pagal suformuotą viršūnę, tikėtina, kad kritimas tęsis ir ateinančią savaitę. Svarbu stebėti, kaip kaina elgsis ties 100,00 kainų lygiu.

EURUSD

Pagrindinės valiutų poros kursas šiuo metu kontroliuojamas įvykių Europoje, ypač vykstančio referendumo Italijoje, rezultatų. Trečios pagal dydį euro zonos narės politinis perversmas galėtų sukelti didžiulį euro smukimą ir tai būtų įmanoma, jeigu būtų priimtas naujas konstitucijos paketas, tačiau atlikti tyrimai rodo labiau tikėtiną atmetimą (“No” balsą), kuris turėtų paskatinti Ministro Pirmininko Matteo Renzi pasitraukimą iš valdžios. Ateinančią savaitę vyksiantis ECB susirinkimas taipogi gali pakeisti euro judėjimo kryptį, tačiau rytoj reikėtų susikoncentruoti ties Italijos referendumo rezultatų efektu rinkoje ir 17:00 Lietuvos laiku skelbiamo JAV ISM gamybos vadybininkų užsakymo indekso, rezultatu. Nors labiausiai tikėtinas poros kilimas link 1,0729 kainų pasipriešinimo lygio, šiuo metu akivaizdžiai matomas meškų trendas išlieka, todėl vertėtų apsvarstyti galimybę įeiti pagal esamą tendenciją po korekcijos ar žymesnio Price Action modelio susiformavimo poroje.

eurusd20161204

GBPUSD

Svaro stiprėjimas poroje įgyja “ryškesnes spalvas” po įveikto 1,2700 pasipriešinimo lygio. Rytoj 11:30 Lietuvos laiku skelbiamas Didžiosios Britanijos paslaugų sektoriaus vadybininkų užsakymo indeksas galėtų prisidėti tikėtino augimo poroje link 1,2845 pasipriešinimo ir pagal numatomas optimistines prognozės, kai laukiamas indekso augimas galėtų pasiekti 54,2 dydžio reikšmę (reikšmė >50 rodo augimą). Šį augimą paspartintų ir stipresnė dolerio vertės korekcija, tačiau tai yra prieš ilgalaikį meškų trendą, todėl stipraus augimo poroje nereikėtų tikėtis.gbpusd20161204

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

4 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Candela
Candela
2016-12-05 09:30

Aš tai kiek per savaitę uždirbu, tai tiek pirmadieniais arba penktadieniais pradirbu. Kažkas čia ne taip su manim. Įdomu, kokia čia stadija?:)

Mykolas
2016-12-05 09:59
Atsakyti į  Candela

Tarp kitko daug kas neprekiauja pirmadieniais ir penktadieniais. Pirmadieniais kryptys paprastai nebuna apsisprendusios, vyksta sokinejimai i abi puses, o penktadieniais dazniausiai buna svarbiu naujienu, kurios sukelia dideli volatiluma.

Candela
Candela
2016-12-05 17:14
Atsakyti į  Mykolas

Taip, Mykolai, žinau jog pirmadieniais ir penktadieniais rimti treideriai neprekiauja. Bet kaip man tapti rimta, dar nesugalvojau.:) Vis lipu ant to paties grėblio ir taip entuziastingai, kad pati stebiuosi. Anksčiau taip neatsitikdavo. O dabar tai šiom dienom tarsi užkeikimas.))

Mykolas
2016-12-04 19:36

Aciu!

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

4
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x